Bosak o tzw. narodowym programie szczepień: „Ani narodowy, ani program. To dupochron dla rządu” (WIDEO)

– Tak zwany narodowy program szczepień nie jest ani narodowy, nie jest programem, nie dotyczy szczepień – to operacja PR-owa rządu, która ma być przykrywką, swego rodzaju dupochronem dla rządu, by wydać ogromne pieniądze – stwierdził poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.

Mocne słowa padły podczas konferencji Konfederacji. W piątek partia wyraziła sprzeciw wobec tzw. narodowego programu szczepień. Jak oficjalnie potwierdziła strona rządowa, ma to być „kampania oparta na argumentach emocjonalnych”.

– Będzie duża kampania społeczna, która będzie się opierać na argumentach emocjonalnych – zapowiedział na rządowej konferencji we wtorek dr hab. Norbert Maliszewski. Przypominamy również, że szef Kancelarii Premiera zapowiedział segregację obywateli na zaszczepionych i niezaszczepionych, nazywając pośrednio tych drugich „niebezpiecznymi” i „stwarzającymi zagrożenie”.

Konfederacja wyraziła sprzeciw wobec tzw. narodowego programu szczepień.

– Rolą odpowiedzialnych polityków jest informować opinię publiczną o tym, jak sprawy wyglądają i ostrzegać, gdy trzeba ostrzegać. Nie jesteśmy lekarzami, nie jesteśmy specjalistami od szczepionek, więc nie będziemy nikomu doradzać, czy ma się szczepić czy nie. Natomiast zajmujemy się polityką – powiedział Krzysztof Bosak.

– Jeżeli rząd prezentuje coś, co nazywa się „Narodowym Programem Szczepień”, co powstało w nie wiemy jak krótkim okresie czasu, nie wiemy, z kim było konsultowane, co dotyczy tylko jednej kwestii, a nie całościowej tematyki szczepień, jeżeli zostało to przedstawione na konferencji prasowej, następnie dano dwa dni na zgłoszenie uwag i jeden dzień na analizę… I uwaga – ten jeden dzień nie jest nawet dniem roboczym! To niedziela. Rząd przedstawił ten program tak, że do soboty można zgłaszać uwagi, a w niedzielę będą one analizowane – kontynuował poseł i dodał, że „w najlepszym razie” ministrowie na zapoznanie się z poprawionym dokumentem będą mieli „kilka godzin”.

– Nie będąc lekarzem, specjalistą od szczepionek, epidemiologii, działania i lobbingu koncernów farmaceutycznych, ale zajmując się polityką mogę państwu powiedzieć, że tzw. narodowy program szczepień nie jest ani narodowy, nie jest programem, nie dotyczy szczepień – to operacja PR-owa rządu, która ma być przykrywką, swego rodzaju dupochronem dla rządu po to, by wydać ogromne pieniądze w sposób akceptowany przez opinię publiczną i stwarzający poczucie bezpieczeństwa – stwierdził poseł Bosak.

– Rząd nie przedstawia rzetelnych analiz, nie dyskutuje na poważnie z ludźmi nastawionymi krytycznie. Tam jest chaos i strach, które są przykrywane buńczucznymi hasłami na użytek urabiania opinii publicznej. To ludzie skłonni do manipulacji w sposób nieodpowiedzialny – podkreślił.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Bosak o tzw. narodowym programie szczepień: „Ani narodowy, ani program. To dupochron dla rządu” (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.