Bosak zdecydowanie wygrywa w debacie. Wręcza przypinkę STOP447 przedstawicielce PiS, która odskakuje jak poparzona (WIDEO)

Krzysztof Bosak z Konfederacji jest zdecydowanym liderem wczorajszej debaty w TVP Info. Najfatalniej wypadła poseł PiS Jadwiga Wiśniewska, która w odpowiedzi już na pierwsze pytanie popełniła błąd merytoryczny, do tego aż pięciokrotnie próbowała przerywać wypowiedzi innym uczestnikom.

 Na debacie, która rozpoczęła się o godz. 20.30 obecni byli przedstawiciele wszystkich ogólnopolskich komitetów.

Każdy z uczestników miał prawo do jednorazowej riposty. Skorzystał z niej Krzysztof Bosak. Podniósł w jej trakcie temat ukrywanych przez rząd i propartyjne media – także państwowe opłacane pod przymusem z naszych pieniędzy – żydowskich roszczeń.Wiceprezes Ruchu Narodowego wyciągnął przypinkę z napisem STOP447.

– Jeśli jest pani przeciwko roszczeniom, to niech ją pani przypnie – powiedział chcąc wręczyć pani poseł przypinkę. Ta jednak odskoczyła jak poparzona. – Ale proszę mi to… czy ja mogę… pan łamie standardy – mówiła spanikowana.

Temat ustawy 447 – która pojawiła się także w podsumowaniu Krzysztofa Bosaka – był jedyną kwestią przerywaną przez prowadzącego debatę.

Zaskakująco dobrze wypadł wizerunkowo Paweł Kukiz. Ostatecznie odciął się jednak od prawicy deklarując poparcie dla prawnych związków partnerskich dla homoseksualistów. O ile jest również przeciwko euro, to ostatecznie oddałby tę kwestię pod referendum.

Najgorzej wypadła poseł PiS Jadwiga Wiśniewska. Pięciokrotnie próbowała przerywać czyjąś wypowiedź (poza nią jeden raz zrobił to Krzysztof Śmiszek). W pierwszym pytaniu popełniła błąd merytoryczny umieszczając Polskę w strefie euro. Ponadto w czterech na pięć pytań znaczną część swojego czasu poświęcała na Platformę Obywatelską. W jednej z odpowiedzi całkowicie mówiła o PO nie odpowiadając de facto na pytanie.

– Konfederacja to porozumienie dumnych Europejczyków, dumnych Polaków, którzy nie wstydzą się swojej tożsamości i są gotowi bronić interesów narodowych, bronić swojej wolności i niepodległości na każdym forum, także w PE. To koalicja propolska. Zrzeszyliśmy te siły, które potrafią przeciwstawić się politycznej poprawności, które potrafią nazywać rzeczy po imieniu, które nie kierują się strachem, oportunizmem, tylko poświęceniem dla ojczyzny – mówił Krzysztof Bosak w podsumowaniu.

– Będziemy głosowali 26 maja. To dzień symboliczny. Dzień matki. Polska to nasza matka. Brońmy jej – podsumował.

https://twitter.com/tvp_info/status/1131644508939182081

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.