BRAK SŁÓW! Kulesza pyta o podstawy naukowe i modele epidemiologiczne. Premier: Tak, doradzają nam epidemiolodzy

We wtorek odbyło się zdalne spotkanie konsultacyjne z premierem Mateuszem Morawieckim. Posłowie Jakub Kulesza i Grzegorz Braun zadali sporo konkretnych pytań na temat metod walki rządu z rzekomą „pandemią” oraz zasadności restrykcji. Odpowiedzi – oraz ich brak – ze strony premiera zwalają z nóg.

– Jakie są podstawy naukowe podejmowanych przez rząd działań? Na podstawie jakich prac naukowych, zamówionych ekspertyz czy modeli epidemiologicznych została obrana przez rząd taka, a nie inna strategia walki z epidemią? – zapytał Kulesza. – Tak, doradzają nam epidemiolodzy – odpowiedział Morawiecki, nie podając żadnych tytułów naukowych, prac czy modeli.

Nikt z rządu nie odpowiedział też na pytanie o to, czy rząd w ogóle analizował koncepcję opracowaną przez Krzysztofa Szczawińskiego. Nie odpowiedziano także na pytanie o znajomość Deklaracji z Great Barrington, którą popisało ponad 9,1 tys. naukowców oraz 23,5 tys. aktywnych lekarzy.

– Jakakolwiek merytoryczna dyskusja z nimi nie ma sensu. Zmarnowałem 3 godziny, które mógłbym poświęcić na bardziej produktywną pracę. Ze spotkania wyłania się obraz państwa z dykty kierowanego przez nieodpowiedzialnych, rozemocjonowanych i niekompetentnych biurokratów z przypadku, niewyposażonych w zdolność jakiegokolwiek strategicznego myślenia, analizowania i planowania – podsumował Kulesza.

Wziąłem dziś udział w kolejnym zdalnym, bardzo twórczym i ożywczym spotkaniu konsultacyjnym z Prezesem Rady Ministrów…

Opublikowany przez Jakuba Kuleszę #NowePokoleniego Wtorek, 13 października 2020

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.