Braun – persona non grata w mediach

Rozgłośnia radiowa TOK FM zaprosiła do studia Grzegorza Brauna. Wzbudziło to ogromne oburzenie środowisk lewicowych.

Braun, mimo iż startuje w wyborach prezydenckich, jest notorycznie pomijany przez większość mediów mętnego nurtu. Z tego niepisanego zakazu postanowiła wyłamać się stacja TOK FM. Rozgłośnia, choć sprzyja zazwyczaj lewej stronie sceny politycznej, zdecydowała, iż zaprosi do swojego studia wszystkich kandydatów – również Brauna. Wywołało to istny ferment w środowisku tzw. salonu. Portal naTemat.pl pełen jest zjadliwych komentarzy i głosów oburzenia na temat goszczenia w studiu „oszołomów” i „wariatów politycznych”, jak nazywa się kandydata.

Agresywna krytyka płynie również ze strony Gazety Wyborczej i portalu gazeta.pl. Dominika Wielowieyska na łamach dziennika określiła Brauna jako „wroga demokracji” i „groźnego dziwoląga”. W równie obraźliwych słowach wypowiedział się Maciej Stasiński, nazywając wypowiedź kandydata „wymiocinami psychopaty i żydożercy”. Oboje podkreślają, iż ich zdaniem Braun nie powinien być zapraszany przez media.

Sam Grzegorz Braun uważa się za tradycjonalistę i monarchistę. Dotychczas stworzył kilka wartościowych dokumentów, m.in. „Towarzysz generał idzie na wojnę”, „Nie o Mary Wagner” czy  „Eugenika. W imię postępu”.

Mgot/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.