Braun zebrał podpisy. Wciąż jednak brakuje ostatecznego oficjalnego komunikatu (WIDEO)

KWW Grzegorza Brauna zaniosło wczoraj prawie dwukrotnie więcej niż wymagana liczba ilość podpisów poparcia. Wciąż jednak brakuje ostatecznego ogłoszenia zatwierdzenia przez komisję startu katolickiego kandydata.

– Świetne wieści z Gdańska: komitet wyborczy Grzegorza Brauna wiezie do komisji 5781 podpisów na 3000 wymaganych! Niesamowity wynik Koalicji ProPolskiej w tak krótkim czasie i tak trudnym terenie jak Gdańsk w tych dniach – poinformował na Twitterze Robert Winnicki z Ruchu Narodowego.

Jednak do tej pory komisja miejska nie ogłosiła ważności podpisów. – Komisja zakomunikowała nam, że ten warunek złożenia podpisów został uznany – powiedział portalowi nczas.com Grzegorz Braun. Zastrzegł, że jest pewne „ale”. – Formalnie czekamy na dokument, który wyda nam komisja wyborcza. Natomiast wczoraj ten fakt, podany przez prawo żeśmy spełnili i został uznany – podkreślił.

– To jest taki świat, że zawsze jakiś sędzia może dokonać jakichś wynalazków. W związku z tym lepiej pytać o to nie mnie, ale komisarzy wyborczych, sędziów Sądu Najwyższego i Państwową Komisję Wyborczą, co oni wymyślą – powiedział portalowi „Najwyższego Czasu” Grzegorz Braun.

– Komisarz i biuro komisarza jeszcze żadnej dokumentacji z miejskiej komisji jeszcze nie otrzymała – poinformowała Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Gdańsku.

Z kolei komisja miejska w Gdańsku nie odbierała telefonów.

twitter.com, youtube.com, nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.