Braun znów ocenzurowany w TVP

Telewizja Publiczna, która ma obowiązek zapraszać wszystkich kandydatów na prezydenta, po raz kolejny cenzuruje wypowiedzi. Tym razem TVP nie spodobały się słowa o Żydach, które wypowiedział Grzegorz Braun.

Niezależny reżyser gościł w czwartek w programie „Dziś wieczorem” w TVP INFO. Po raz kolejny powtórzył swą głoszoną od wielu miesięcy tezę, że „na terenie Polski realizowany jest scenariusz kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym”. Gdy z ust kandydata padły słowa o kondominium rosyjsko-niemieckim, prowadzący Krzysztof Ziemiec, który najwidoczniej wiedział co kandydat chciał powiedzieć próbował przerwać wypowiedź. Braun jednak dokończył swoją kwestię, lecz na pasku informacyjnym ocenzurowano jego słowa. Realizatorzy programu stwierdzili, że kandydat, owszem, mówił o kondominium rosyjsko-niemieckim, ale nic więcej.

Nie jest to pierwszy przypadek ocenzurowania słów Brauna. Dwa tygodnie temu kandydat na prezydenta gościł w Polskim Radiu. Na stronie „Trójki”, gdzie można odnaleźć nagranie całości rozmowy z Grzegorzem Braunem, odnajdziemy niepełny cytaz ze słów gościa „Wyborczego salonu politycznego Trójki”. Brakuje oczywiście słów „pod żydowskim nadzorem powierniczym”.

Braun przypomniał, że TVP nie informowała nigdy o tym, jak rząd Izraela i organizacje żydowskie z innych państw żądają od Polski zwrotu mienia zagrabionego przez Niemców i komunistów kilkadziesiąt lat temu. Jak wyjaśniał, jest za prawem własności i prawem do dziedziczenia, ale przez rodziny lub spadkobierców, a nie poprzez powoływanie się na zasady „prawa plemiennego”.

Również na stronach TVP INFO nie poruszono kwestii roszczeń finansowych wobec Polski.

Pitak/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.