Budka ostro krytykuje Sasina i Morawieckiego. „Jesteście większymi socjalistami, niż Marks i Engels razem wzięci” (WIDEO)

Poseł PO Borys Budka w krótkim wystąpieniu w Sejmie przypomniał fakty dotyczące cen akcji spółek Skarbu Państwa, za które odpowiada wicepremier Jacek Sasin. Stwierdził też, że premier „nie ma wstydu broniąc tego człowieka”.

Borys Budka zapytał, „czy premier Morawiecki mógłby wrócić tutaj i przeprosić Polaków za to, jak pod jego rządami tracą podatnicy na tych słynnych repolonizacjach”.

– Kupowaliście PKO S.A. 123 zł za akcję. Dziś jest warte 50 zł. Aliora kupiliście za 89 zł. Ile dzisiaj jest wart? 15 zł – przypomniał poseł Budka.

– I jeszcze będziecie chcieli tworzyć jakąś narodową sieć sklepów spożywczych? I to będzie Sasin robił? Wy jesteście większymi socjalistami, niż Marks, Engels, wszyscy razem wzięci. Panie premierze, pan epoki pomylił – stwierdził.

Dodał, że „nie nadajecie się do zarządzania” gospodarką”.

– Pan broni Sasina? 70 baniek wyrzuconych w błoto. 30 miliardów mniej są warte aktywa spółek Skarbu Państwa po 6 miesiącach nadzoru przez pana Sasina. Pan nie ma wstydu broniąc tego człowieka – podkreślił poseł.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.