Budka ustąpił Schetynie

foto: Facebook
foto: Facebook

Borys Budka, kandydat na szefa PO, zrezygnował z walki o stanowisko. Podczas konferencji prasowej oficjalnie poparł Grzegorza Schetynę.

Decyzję o rezygnacji ogłosił wraz z Grzegorzem Schetyną podczas konferencji prasowej, która miała miejsce w Biurze Regionu Śląskiego PO w Katowicach. Podczas spotkania Schetyna wykorzystał moment na zaatakowanie PiS oraz prezydenta Andrzeja Dudy. – PO nie zgodzi się i nie pozwoli, by PiS zawłaszczył Polskę, naszą przestrzeń publiczną, władzę. To, co zdarzyło się w ostatnich dniach w parlamencie, co dzieje się dzisiaj, między klubem PiS-u, Nowogrodzką a Pałacem Prezydenckim, jest nie do zaakceptowania – atakował Schetyna.

– Nie pozwolimy, żeby Jarosław Kaczyński, który jest właścicielem PiS-u, stał się właścicielem Polski. Będziemy bardzo twardo, codziennie upominać się o polityczną wolność i będziemy bronić niezależności samorządów – kontynuował polityk. Nie omieszkał odnieść się również do sprawy pornograficznego przedstawienia, strasząc „cenzurą” i łamaniem „artystycznej wolności”.

 Joan/niezalezna.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.