Burmistrz austriackiego miasta nie chce imigrantów

twitter.com/TrumpsAmerica__

Włodarz austriackiego Tulln stwierdził stanowczo: żadnych imigrantów. To reakcja na zbiorowy gwałt na nastoletniej dziewczynie, dokonany przez przybyszów, m.in. z Afganistanu.

Tulln an der Donau to nieduże miasto w środkowej Austrii. To właśnie tam doszło do brutalnej napaści na 15-latkę. Pod koniec kwietnia na miejskich targach grupa mężczyzn zaatakowała dziewczynę, a następnie zgwałciła ją kilkakrotnie. Policja zbadała 59 próbek DNA od podejrzanych, w tym od sporej grupy azylantów. Wśród podejrzanych są m.in. Afgańczyk i Somalijczyk.

Po dramatycznym zdarzeniu burmistrz Tulln zdecydował, że miasto nie przyjmie więcej islamskich imigrantów. – Dla mnie nie ma żadnej tolerancji dla uchodźców łamiących prawo, którzy nadużywają gościnności – zadeklarował Peter Eisenschenk za pośrednictwem mediów. – Wobec tego co ci przestępcy zrobili dziewczynie, konieczna jest cała surowość prawa – powiedział burmistrz. – Musi być jasne, że miasto Tulln znajduje się teraz w okresie, w którym nie może przyjmować żadnych nowych uchodźców – dodał Eisenschenk.

MGOT/pch24.pl, vol.at

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.