Były polityk PO i zwolennik agresywnej edukacji seksualnej na listach PiS

– Kandydatem PiS do Senatu z okręgu nr 43 (Mokotów, Ursynów, Wawer, Wilanów) jest dr hab. Lech Jaworski – napisał na Facebooku Konrad Smuniewski. Jak się okazuje, kandydat PiS aktywnie wspierał postulaty LGBT.

Lech Jaworski – kiedyś w PO, teraz w PiS/fot. Facebook Lech Jaworski/Konrad Smuniewski

– Jako radny wybrany z listy PO był jednym z inicjatorów stanowiska popierającego wprowadzenia do szkół zajęć z edukacji seksualnej z 18.10.2018 (Druk nr 2459) – napisał na Facebooku Konrad Smuniewski.

– Jako jeden z rzeczników dyscyplinarnych UW 14.05.2019 umorzył postępowanie w sprawie antyklerykalnej akcji studenta Sebastiana S., lidera Studenckiego Komitetu Antyfaszystowskiego, dzięki czemu Sebastian pomimo czynnego udziału w lewackich blokadach, zamieszkach z policją, wpinania Lenina w klapie marynarki i przychodzenia z czerwonym sztandarem pod Sejm, jest teraz członkiem komisji dyscyplinarnej Senatu UW – dodał Smuniewski.

– We wrześniu 2018 wraz z dwiema radnymi wystąpił z PO i poparł Jacka Wojciechowicza, który nie kryje swoich lewicowo-liberalnych poglądów. Wojciechowicz do 2018 też był w PO, a wcześniej w Unii Wolności – zaznaczył.

– Sprawa UW to oddzielna kwestia – tam komisja dyscyplinarna zmienia się w bastion Antify – podkreślił Konrad Smuniewski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.