CBA aresztuje biznesmenów. W tle wyjątkowa seksafera z udziałem posła Niesiołowskiego i fasolki po bretońsku

Stefan Niesiołowski/fot. Facebook Stefan Niesiołowski

Rano agenci CBA zatrzymali trzech biznesmenów, którzy w zamian za wręczane łapówki wręczane jednemu posłowi mieli otrzymywać korzystne kontrakty z państwowymi firmami. Posłem tym według medialnych doniesień ma być poseł PSL-UED Stefan Niesiołowski, zaś łapówki miały przybierać formę opłacania i organizowania usług seksualnych. Sam poseł zaprzecza, by brał łapówki.

Funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali biznesmenów Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. Mają być uwikłani w korupcyjny proceder. Do zatrzymań doszło w Konstantynowie Łódzkim.

Mieli wręczać łapówki jednemu z posłów. Według TVP Info chodzi o Stefana Niesiołowskiego. Oprócz kontraktów w spółkach skarbu państwa, miały być im załatwiane korzystne decyzje w łódzkim samorządzie oraz innych publicznych instytucjach.

Łapówki miały nietypowy charakter. – Poseł Niesiołowski miał załatwiać biznesmenom wielomilionowe kontrakty, a ci odpłacali się politykowi organizowaniem mu i opłacaniem usług seksualnych – informuje „Super Express”. Z kolei propartyjne wpolityce.pl powołując się na anonimowe źródła twierdzi, że poseł Niesiołowski miał mieć wynajęty specjalny pokój do rozpusty, zaś do prostytutek często żądał… fasolki po bretońsku.

Do korzystania z prostytutek miało dojść łącznie 31 razy w okresie od stycznia 2013 do końca 2015 roku. Biznesmeni mieli mówić o nim „jurny Stefan”.

– Nie zwróciła się do mnie prokuratura, ani CBA, ani żadna inna instytucja o wyjaśnienia w tej sprawie. To paskudztwo, plugastwa i pomawianie mnie, przypisywanie mi korupcji, jeszcze w dodatku seksualnej. Nie będę się tłumaczył się z tego, o czym nie mam zielonego pojęcia – skomentował „Faktowi” Niesiołowski doniesienia na swój temat.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.