CBA zatrzymało ludzi związanych z PiS. Wśród nich Bartłomiej M., były rzecznik MON

Bartłomiej M./fot. Facebook (cenzura wizerunku)

Były rzecznik MON Bartłomiej M. i były poseł PiS Mariusz Antoni K. zostali dzisiaj zatrzymani przez CBA. Łącznie służby zatrzymały sześć osób.

Dziś rano CBA zatrzymało sześć osób podejrzany m.in. o powoływanie się na wpływy i czerpanie z tego korzyści materialnych. Wśród nich jest były rzecznik MON Bartłomiej M., znany z wielkiej sympatii byłego ministra Antoniego Macierewicza. Drugim zatrzymanym jest były poseł PiS Mariusz Antoni K. W poprzedniej kadencji Sejmu w rządzie PO-PSL zasiadał w komisji obrony.

– Oprócz tych osób funkcjonariusze zatrzymali cztery inne osoby – byłą urzędniczkę Ministerstwa Obrony, a także osoby związane z Polską Grupą Zbrojeniową – poinformowało TVP Info.

– Agenci zatrzymali też przyjaciela Bartłomieja M. – Radosława O. , który był członkiem zarządu PGZ, a także dwóch byłych dyrektorów z tej firmy. Sprawa dotyczy okresu, kiedy szefem resortu był Antoni Macierewicz – informuje portal.

Dominik Cwikła uważa, że „zatrzymanie Bartłomieja M. powinno też być sygnałem” dla osób należących do partii oraz blisko z nią związanych. – Możemy was bronić i przedstawiać jako lojalnych, ale w celu ocieplenia wizerunku wystawimy was na pożarcie – napisał na Twitterze Cwikła.

nczas.com, twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.