Cejrowski: My zdychamy, a wy trzymacie nas za gardło

Wojciech Cejrowski ostro skomentował ostatnie wypowiedzi przedstawicieli rządu III RP w kwestii trwającego lockdownu, zwanego naprzemian „narodową kwarantanną” i „etapem odpowiedzialności”. Przytoczył przy tym badania dotyczące opinii Polaków o zamykaniu wybranych branż, wbrew prawu oraz zdrowemu rozsądkowi.

W rządzie zaczęto przebąkiwać coś o symbolicznym otwarciu niektórych branż. Mimo tego forsuje się przekaz, że gospodarka musi pozostać zamknięta. Z kolei prof. Andrzej Horban w RMF FM powiedział, że „puściliśmy łaskawie dzieci z klas 1-3” do szkół.

Do całej tej sytuacji odniósł się Wojciech Cejrowski. Przypomniał, że zdecydowana większość Polakó chce natychmiastowego otwarcia gospodarki oraz normalnych lekcji w szkołach utrzymywanych pod przymusem z naszych podatków.

– 70% popiera otwarcie restauracji, klubów. Rodzice – dzieci muszą pójść do szkoły. Min. Zdrowia apeluje o cierpliwość, „abyśmy nie zniszczyli tego co osiągnęliśmy”. A CO OSIĄGNĘLIŚMY ??? ŻE MY ZDYCHAMY, A WY NAS TRZYMACIE ZA GARDŁO? – napisał na Twitterze Wojciech Cejrowski.

Wedle listopadowych zapowiedzi rządu, od 26 grudnia w Polsce powinna obowiązywać żółta strefa. Wtedy po raz pierwszy średnia pozytywnych wyników na SARS-CoV-2 z siedmiu dni spadła poniżej 9,4 tys.. Poza dwoma dniami, wynik ten utrzymuje się do chwili obecnej.

Ponadto średnia wyraźnie spada i wkrótce może spaść poniżej limitu wymaganego, by znaleźć się w strefie zielonej. Tymczasem w Polsce obowiązuje narodowa kwarantanna.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Cejrowski: My zdychamy, a wy trzymacie nas za gardło

  • Avatar
    28 stycznia 2021 o 09:23
    Permalink

    Zobaczycie, że powiedzą: „Dzięki naszym zdecydowanym działaniom osiągnęliśmy znaczący sukces w walce z pandemią, przejawiający się radykalnym zmniejszeniem liczby >>zachorowań<<."

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.