Cejrowski prostuje propartyjne brednie siane na jego temat. „Zostałem wywalony z TVP”

Poza najtwardszym propartyjnym betonem, w obiektywizm czy niepartyjność działań TVP nie wierzy już chyba nikt. Wojciech Cejrowski podkreśla, że – wbrew rozsiewanym na jego temat fakenewsów – nie „odszedł” z TVP, lecz „został wywalony”.

Na Twitterze pojawił się post sugerujący, „za co został usunięty redaktor Klarenbach”.

Oczywiście pojawili się apologeci. Anonimowy profil zaczął przekonywać, że „to manipulacja” i „nie został usunięty”. – Tak, tak…, #Cejrowski też nie został usunięty. Miał wrócić po świętach, tyle, że nie podano po których. Precz z cenzurą w PiS-owskich mediach! – przypomniał inny twitterowicz.

– Cejrowski nie zgodził się na warunki i nie podpisał umowy. Przestań bo szlag mnie trafia od propagandy – napisał propisowski profil.

Sam Wojciech Cejrowski jasno postawił sprawę wobec powyższego kłamstwa. – Nie odszedłem z #Minęła20, lecz zostałem WYWALONY w trakcie obowiązywania umowy i nie proponowano mi żadnej innej, na którą mógłbym się zgodzić lub nie – napisał Cejrowski. – Obiecano Państwu, że to jedynie czasowe „zawieszenie”. Nikt z TVP ze mną o tym nie rozmawiał, a o przywracaniu tym bardziej – dodał.

https://twitter.com/TheCejrowski/status/1122199525530243072

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.