Chrześcijański nauczyciel pobity przez islamistów

Dyrektor pakistańskiej szkoły został skatowany przez swoich podwładnych. Muzułmańscy nauczyciele postanowili zamanifestować w ten sposób, iż nie zamierzają przyjmować poleceń od chrześcijanina.

Siddigua Azama został zaatakowany przez islamskich podwładnych w swoim biurze. Obecnie przebywa w szpitalu, grozi mu utrata oka. Adwokat nauczyciela, Sardar Mushtaq Gill, podkreśla, iż nie jest to jedyny podobny przypadek w Pakistanie. Zdaniem prawnika chrześcijanie w tym kraju są nie tylko dyskryminowani i wykorzystywani, ale padają ofiarą regularnej przemocy ze strony agresywnych islamistów. Liczba takich przypadków nie jest ujawniana. Gill przypomina, iż pakistańskie społeczeństwo zdominowane jest przez muzułmański ekstremizm, który prowokuje do nienawiści.

Najbliżsi członkowie rodziny nauczyciela żyją w nieustannym strachu, także o swoje życie. Pragną, by Azama zaprzestał pracy w szkole. Żona mężczyzny, Nabila, również jest nauczycielką, pracuje w szkole średniej w Bhai Pheru. Oboje z mężem wychowują sześcioro dzieci.

Jgral/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.