Cisowianka – lewacki bojkot okazał się porażką

W ramach organizowanej przez partię Razem akcji przeciwko fundacjom pro-life zwolennicy cywilizacji śmierci chcieli zniechęcić konsumentów do kupowania wody mineralnej Cisowianka. Powodem mają być poglądy wiceprezesa firmy produkującej wodę. Tymczasem bojkot okazał się całkowitą porażką, a coraz więcej osób deklaruje w sieci, że zamierza kupić Cisowiankę.

– Jesteś za prawami kobiet? Uczestniczyłaś w czarnym proteście? Chcesz złagodzenia ustawy antyaborcyjnej? Nie kupuj Cisowianki! – nawołują przeciwnicy ochrony życia. – Według sprawozdania finansowego antyaborcyjnej organizacji lobbyingowej PRO – Prawo do życia za rok 2014 (warto dodać: jedynego dostępnego na jej stronie internetowej), przeciwnicy praw kobiet otrzymali w wspomnianym roku darowiznę na kwotę 60 tys. złotych od Fundacji Rodziny Witaszków. Prezes fundacji, Paweł Witaszek, jest jednocześnie wiceprezesem zarządu spółki akcyjnej Nałęczów Zdrój, znanej jako producent wody mineralnej Cisowianka [pisownia oryg. – red.] – czytamy na grafice udostępnionej przez stronę „Szantaż z dala od szpitala”. Strona ta, powiązana z partią Razem, gromadzi przeciwników ukazywania w przestrzeni publicznej prawdy o tym, czym jest tzw. aborcja. Działalność strony wymierzona jest przede wszystkim w pikiety pro-life oraz plakaty czy bannery ze zdjęciami pokazującymi, iż „aborcja” to mordowanie nienarodzonych dzieci. Autorzy grafik na stronie zachęcają, by składać zawiadomienia do prokuratury bądź na policję w przypadku zauważenia „makabrycznych plakatów”.

facebook.com/zdalaodszpitala

Bojkot jednak odbił się lewicowcom czkawką. Internauci masowo deklarują, że zamierzają kupować Cisowiankę właśnie dlatego, że właściciel firmy zdecydował się Wesprzeć fundację Pro – Prawo do życia. Grafika, która miała zniechęcać do kupna wody, stała się swoistym memem krążącym po sieci, a hasztag #Cisowianka towarzyszy postom poparcia dla Witaszków.

Na dostępnym w sieci sprawozdaniu finansowym faktycznie można odnaleźć, iż Fundacja Rodziny Witaszków wsparła Fundację Pro – Prawo do życia kwotą 50 tys. zł. Sama firma odcina się oficjalnie od sprawy, publikując oświadczenie na stronie. – Nałęczów Zdrój S.A., właściciel marki Cisowianka, oświadcza, że jest firmą neutralną światopoglądowo nie angażującą się po żadnej ze stron sporów światopoglądowo-politycznych. Dodatkowo firma nigdy nie ingerowała i nie będzie ingerować w prywatne poglądy zarówno członków Zarządu, jak i swoich pracowników, szanując prawo każdego człowieka do własnych przekonań – można przeczytać na oficjalnym fanpejdżu marki na Facebooku.

facebook.com/Cisowianka.Cisowianka

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Cisowianka – lewacki bojkot okazał się porażką

  • Avatar
    3 września 2019 at 08:56
    Permalink

    Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na ten temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Po prostu super. Koniecznie będę polecał to miejsce i częściej tu zaglądał aby poczytać nowe posty.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.