„Co Wy tam knujecie w tych lasach? Kto tam ma lądować?” Mocne wystąpienie Brauna w Sejmie (WIDEO)

Lider Konfederacji Grzegorz Braun w ostrych słowach podsumował ostatnie działania rządu. Jak podkreślił, „pod pretekstem walki” z koronawirusem, „budujecie już tutaj nie zręby, tylko wyższe piętra systemu totalnej inwigilacji”. Stwierdził także, że rząd „sam nie wie” czyją agendę realizuje.

– Jaką wy agendę tutaj właściwie realizujecie? Każdy dzień, tydzień ujawnia ten rozdźwięk między celami deklarowanymi a celami, które realnie osiągacie. Będziecie teraz zwalczać bohatersko skutki katastrofy, psychozy, którą sami nakręcacie i nie rezygnujecie z tego – powiedział poseł Braun.

– Za parawanem, za zasłoną dymną, pretekstem walki z wrażym wirusem, budujecie już tutaj nie zręby, tylko wyższe piętra systemu totalnej inwigilacji. I to kuchennymi drzwiami – nie przez ministerstwo bezpieki i obrony, tylko ministerstwo cyfryzacji, które proponuje wszystkim Polakom aplikację. „Ściągnij sobie Polaku, obywatelu na swojego smartfona elektronicznego pastucha dla grzecznych obywateli” – dodał lider Konfederacji.

– Co wy tu robicie? Czy wy sami wiecie, co to jest za agenda? A może starsi i mądrzejsi objawiają wam z dnia na dzień, co to jest za scenariusz, w którego odgrywanie się tak bardzo zaangażowaliście? – zapytał.

Zwrócił uwagę, że trzeba oczywiście w obecnej sytuacji opiekować się słabszymi i mniej odpornymi.

– Ale zamykać kościoły? Lasy? Co wy tam knujecie w tych lasach? Kto tam ma lądować w tej puszczy, że Polacy nie mogą wyjść na spacer, przewietrzyć się przy pięknym, wiosennym słoneczku? To rzecz jasna obłęd. Polacy z dnia na dzień coraz lepiej to rozumieją. I obawiam się, że tak jak pan i pani marszałek oraz całe prezydium nie wie jeszcze, co za parę godzin przyjdzie nam tu głosować, bo nie dowieźli taczkami ustaw, które w ostatniej chwili nam wrzucicie, tak popadam w coraz większe obawy, że i pan premier i jego ekipa jadą tą kolejką, do której wsiedli i nie widzą celu – stwierdził lider Konfederacji Grzegorz Braun.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.