Cracovia wykpiła Szumowskiego w kwestii osłony twarzy (FOTO+WIDEO)

Kibice Cracovii przygotowali oprawę, którą wyśmiali przepisy III RP oraz optującego za nimi ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Chodzi o zakrywanie twarzy.

Przepisy obecnie mówią, że od wejścia na stadion aż do zajęcia miejsca należy mieć maseczkę lub zasłoniętą twarz. W rządowej propagandzie wciąż koronawirus SARS-Cov-2 uchodzi za śmiertelnie niebezpieczny, zaś wszelkie zgony przypisywane są właśnie jemu, choć nadal nikt nie wie, na jakiej zasadzie. Z kolei na swoim miejscu na trybunach należy zdjąć maseczkę. Prawo bowiem zabrania zasłaniania twarzy na stadionach.

Kibice Cracovii przygotowali oprawę wyśmiewającą absurd prawny oraz współodpowiedzialnego za niego ministra Łukasza Szumowskiego. W pierwszej połowie meczu Cracovii z Lechią kibice wywiesili flagę z napisem „Minister zdrowia: przypominam o obowiązku zasłaniania nosa i ust”. Nad nim zaś znajdowała się podobizna Szumowskiego.

Później zaś nad kibicami Cracovii pojawiła się tzw. sektorówka. Napisano na niej „Mówisz? Masz!”. Wówczas kibice zakryli twarze kominiarkami i odpalili race, których swoją drogą prawo również z niezrozumiałych przyczyn zabrania.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.