Cwikła: Debata nie ma sensu, gdy masa ignoruje fakty i upaja się swoimi wizjami niczym pijak przekonany, że jest królem życia

– Debata nie ma sensu, gdy masa ludzi ignoruje fakty, upajając się w swojej wizji rzeczywistości, niczym pijak przekonany, że jest królem życia – napisał na Facebooku założyciel naszego portalu Dominik Cwikła. Jak bowiem wyznał, mnóstwo zwolenników obecnego rządu jest przekonanych, że słowa Jarosława Gowina o konieczności ściągania imigrantów ze Wschodu dotyczą… Polaków zza granicy.

– Pamiętajcie drodzy rodacy, gdy informujecie o słowach Gowina nt. ściągania imigrantów, miłośnicy rządu są święcie przekonani, że jemu chodziło o Polaków zza granicy. Serio – wyznał Dominik Cwikła.

– Żadna debata nie ma sensu, gdy masa ludzi ignoruje fakty, upajając się w swojej wizji rzeczywistości, niczym pijak przekonany, że jest królem życia. Gdy taki jednak wytrzeźwieje, ma po prostu kaca, może będzie brudny, etc. – dodał Cwikła.

– Tymczasem to polityczne pijaństwo i życie w wyimaginowanym świecie nie tylko wstrzymuje możliwość rozwoju społeczeństwa, ale przyczynia się do jego znaczącego osłabienia. Wszystkich nas – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.