Cwikła o bredniach Szumowskiego: Mówił, że na jesieni będzie szczyt zachorowań, a potem czary mary i to nie szczyt, ale druga fala (WIDEO)

Agnieszka Jarczyk i Dominik Cwikła rozmawiali w „Mediach Narodowych” na temat afer związanych z ministrem zdrowia Łukaszem Szumowskim. Oprócz ujawnionych przez „Gazetę Wyborczą” kolejnych istotnych faktów na temat firm Szumowskich i dotacji od rządu, przypomniano, jak zmieniała się narracja ministra na temat koronawirusa i ochrony przed nim.

Dziennikarz przypomniał, jak zmieniała się niemalże z dnia na dzień narracja ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego dotycząca rzekomej pandemii koronawirusa.

– „Na jesieni szczyt zachorowań”. Nagle czary-mary i nie, to już nie „szczyt zachorowań”, ale „druga fala epidemii” nas czeka, a szczyt jest za nami – powiedział Dominik Cwikła.

– Żeby było śmieszniej, minister zdrowia mówił, że dzięki działaniom rządu udało się ograniczyć skutki epidemii, ale przez to ona się wydłuża w czasie, co jest zaprzeczeniem samemu sobie. Przecież to jest mega przyspieszenie, skoro mamy szczyt epidemii za sobą, już druga fala na horyzoncie. A on mówi, że spowolnienie? – podkreślił.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.