Cwikła przypomina postulaty PiS z czasów opozycji i konfrontuje je z teraźniejszością pod koniec kadencji. „Pamiętasz, pelikanie?”

Dominik Cwikła opublikował wpis na Facebooku, w którym pyta „żelazny elektorat” PiS o to, czy pamięta poszczególne kwestie, które wówczas wywoływały u niego oburzenie. Konfrontuje to ze stanem faktycznym pod koniec kadencji samodzielnych rządów tej partii.

Jak podkreśla, w TVP nadal zachodzi manipulacja, z tym, że „jeszcze bardziej, niż za PO „. Podobnie jak PO, PiS „potajemnie negocjuje ze środowiskami żydowskimi” i chce „nawet nie wyprzedać, lecz po prostu oddać majątek narodowy na podstawie bezprawnych uroszczeń”.

– Obecnym premierem jest doradca Donalda Tuska, Mateusz Morawiecki. Ten sam, którego wyzywałeś od „złodziei” i „POlszewików”. Szefem Rady Mediów Narodowych jest były członek PZPR Krzysztof Czabański. Twarzą tzw. reformy sądów był sędzia z czasów PRL Stanisław Piotrowicz. Wymieniać można bardzo długo – pisze Cwikła.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Cwikła przypomina postulaty PiS z czasów opozycji i konfrontuje je z teraźniejszością pod koniec kadencji. „Pamiętasz, pelikanie?”

  • Avatar
    5 maja 2019 at 13:39
    Permalink

    Dziś widać Dominik komu ma służyć ten portal. Antypisowska propaganda jednocześnie propagowanie Konfederacje z ludzmi pokroju Korwina Mikke który był przez 20 lat w Stronictwie Demokratycznym który z pogardą odnosi się do kobiet, niepelnosprawnych. Już abstrahując ile jest pożytecznych idiotow zapatrzonych w Rosje Putina. NATO be UE be. Walić sojusz z USA prawda. Ciągle straszenie 447 chociaż rząd się od tego odciął. Szkoda nawet komentować to wszystko.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.