Daniels bez ogródek zapowiada, że muzeum Auschwitz powinno się oderwać od Polski i oddać pod międzynarodowy zarząd z własną strażą

Jonny Daniels/fot. YouTube/Telewizja wPolsce

Prezes fundacji From the Depths Jonny Daniels w rozmowie z tygodnikiem „Sieci” stwierdził, że muzeum w Auschwitz powinno zostać „maksymalnie oderwane od współczesnej Polski”. Przekonuje, że placówka ta powinna być zarządzana przez międzynarodową instytucję z własną strażą.

– Muzeum w Auschwitz powinna zarządzać międzynarodowa instytucja, mająca własną straż. Chodzi o to, by te miejsca maksymalnie oderwać od współczesnej Polski – powiedział Jonny Daniels.

– Możliwe, że ten teren poddany będzie pod międzynarodowy czy żydowski zarząd. To bardzo możliwe – skomentował te słowa Stanisław Michalkiewicz w wywiadzie dla kanału YouTube „Polskie Sprawy”.

– Nawet polskich policjantów traktują dość brutalnie, kilkakrotnie się to zdarzyło. Nie wiem na jakiej zasadzie jest to praktykowane – dodał Michalkiewicz.

– Po przegranej kampanii opartej na kłamstwach i nienawiści, alternatywna prawica w Polsce rozprzestrzenia teraz nonsens, że wzywam do „odebrania Auschwitz-Birkenau Polsce”. Ich kłamstwa i nienawiść nie zadziałały w ostatnich wyborach. Nie jestem pewien, co chcą zyskać na tym teraz – przekonywał na Twitterze Jonny Daniels.

Tymczasem jego słowa znajdują się w tygodniku „Sieci”. Czy „bracia klęczący” wymyślili sobie z nim wywiad?

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.