„Dba o interesy wszystkich, tylko nie Polaków – to jakaś ojkofobia zaawansowana”. Ostry komentarz do proimigracyjnego szaleństwa Gowina

Jarosław Gowin najpierw apelował o ściąganie wykwalifikowanych pracowników zza granicy, potem zaś powiedział, że płaca minimalna pomoże właśnie Ukraińcom. Konrad Smuniewski, członek Ruchu Narodowego i kandydat Konfederacji do Sejmu w ostrych słowach skrytykował tę postawę.

Gowin uważa, że należy przestać ściągać imigrantów tylko w roli taniej siły roboczej. Jego zdaniem trzeba też ściągać ze Wschodu specjalistów.

Na antenie Radia Zet zaś wyznał, że płaca minimalna zostanie radykalnie podniesiona właśnie z myślą o imigrantach.

Ostatnie szaleńcze poczynania wicepremiera w rządzie PiS skomentował Konrad Smuniewski, członek Ruchu Narodowego i kandydat Konfederacji do Sejmu z podwarszawskiego okręgu.

– Ten człowiek to poziom minister z Francji, dla której kebab to francuskie danie narodowe – napisał na Twitterze Konrad Smuniewski.

– Dba o interesy wszystkich, tylko nie Polaków – to jakaś ojkofobia zaawansowana. Dla niego Ukraińcy mają mieć dobrze, a Polacy? Polacy mają siedzieć cicho, ew. klaskać do rytmu: Ja-ro-sław – dodał Smuniewski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.