Desygnacja Beaty Szydło na premiera

Prezydent Andrzej Duda oficjalnie desygnował Beatę Szydło na przewodniczącą Rady Ministrów. W uroczystości wzięły udział także osoby nominowane na ministrów oraz Jarosław Kaczyński. 

Podczas przemówienia w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda zaznaczył, że jest to bardzo ważny moment dla całego narodu, polityków PiS jak i samej Beaty Szydło. – Drodzy przyjaciele, na pewno mogę tak powiedzieć, to ważna i niezwykła chwila. Ważna dla polskiego społeczeństwa, niezwykła dla mnie osobiście, niezwykła dla Pani Premier i zgromadzonych na sali – powiedział Prezydent Andrzej Duda.

Premier Beata Szydło zapowiedziała gotowość partii do działania, – Chcemy bardzo szybko doprowadzić do zaprzysiężenia rządu i wygłoszenia expose, bo jest bardzo dużo spraw do zrealizowania. Jesteśmy przygotowani, więc nie ma z czym zwlekać – powiedziała.

Premier podziękowała za zaufanie swojej partii, prezydentowi oraz Jarosławowi Kaczyńskiemu. Dewizą jej rządu ma być praca i pokora. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele wszystkich klubów parlamentarnych.

Mas/kresy.pl, wpolityce.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.