Do Czech wraca w znacznej mierze normalność. Od września obowiązek zakrywania ust w sklepach i salonach usługowych przestaje obowiązywać

Minister zdrowia Czech Adam Vojtiech poinformował, że od 1 września w szkołach, sklepach oraz w zakładach usługowych noszenie osłon na twarz nie będzie obowiązkowe. Obowiązek pozostanie tylko w komunikacji publicznej, taksówkach oraz w placówkach zdrowotnych czy w domach opieki społecznej.

Zgodnie z najnowszą wersją przepisów czeskiego ministra, od września zniknie nakaz zasłaniania ust i nosa w szkołach, sklepach, restauracjach, zakładach usługowych oraz w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

Obowiązek zasłaniania twarzy pozostanie jedynie w komunikacji miejskiej, taksówkach, urzędach, placówkach zdrowotnych oraz w domach opieki społecznej.

Ponadto obowiązek zasłaniania twarzy będzie podczas wyborów samorządów krajów i częściowych do senatu w październiku, o ile przepisy się nie zmienią.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Do Czech wraca w znacznej mierze normalność. Od września obowiązek zakrywania ust w sklepach i salonach usługowych przestaje obowiązywać

  • Avatar
    24 sierpnia 2020 at 09:26
    Permalink

    Super wiadomości. Czy to może mieć coś wspólnego z wybraniem na doradcę prezydenta Trumpa dr Scotta Atlasa ?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks