Dobski: „Kłamstwa i pomówienia Michała Karnowskiego”. Na spotkaniu świątecznym wysoko postawieni politycy niegdyś zaangażowani w komunistyczne organizacje

Michał Karnowski zaatakował dziennikarza Marcina Dobskiego. Ten sprostował kłamstwa na swój temat, jednocześnie ujawniając, jakie osoby przychodzą na spotkania redakcyjne. A ludzie nadal sądzą, że w koncernie Karnowskich pracują dziennikarze…

Michał Karnowski/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/Portal wPolityce

– Odszedłem z Rz, bo mi coś kazano, na co się nie zgodziłem. Odszedłem z kilku powodów z tygodnika Sieci, bo m.in. chciano żebym był cynglem gazety (myślę, że dałbym radę), ale nie ma takich pieniędzy, za które zrobiłbym z siebie… Jest trudno, ale można – napisał na Twitterze dziennikarz Marcin Dobski.

– Nie odszedł z „Sieci” bo w nich nie był. Był na kilkutygodniowej danej szansie, która nie udała się, bo wpadł w jakiś kolejny ciąg i zaniknął – twierdzi Michał Karnowski. – A teraz dobrych ludzi, którzy chcieli mu pomóc, opluskwia. Smutne. Przestrzegam wszystkich – dodał.

Jak się okazuje, kłamał. – W odpowiedzi na kłamstwa i pomówienia Michała Karnowskiego (nie mogę oznaczyć, bo jestem zbanowany) – napisał na Twitterze Dobski. Zamieścił przy tym obszerne oświadczenie, z którego wynika, że pracował w „Sieci” i nie było mowy o żadnym stażu czy próbie.

Ponadto potem przestano publikować jego teksty, w dodatku zapłacono za nie o wiele mniej niż wcześniej. Zaznaczył też, że w każdej redakcji teksty oddawał na czas.

Co również skandaliczne, choć nie szokujące, skoro „Sieci” należy do spółki Fratria, które ostro promuje PiS choćby nie wiadomo co się działo, na spotkaniach redakcyjnych pojawia się była komunistka z Socjalistycznego Związku Studentów Polskich z rodziny z komunistycznym rodowodem a obecnie prezes Trybunału Konstytucyjnego, Julia Przyłębska.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.