Działacz LGBT bezcześci polską flagę. Bąkiewicz zawiadamia prokuraturę (WIDEO)

Sławomir Kuleta, aktywista LGBT umieścił na Facebooku nagranie pokazujące, jak pali polską flagę. Prezes Rot Niepodległości Robert Bąkiewicz zapowiedział poinformowanie prokuratury.

– Nazywam sie Slawek Kuleta. Reprezentuje organizacje gejowska Forum LGBT. To jest moja flaga. Przepraszam. Pomylilem sie. To nie jest moja flaga, to jest flaga polski. Wielu z was powie, ze nie mozna palic flagi bo grozi za to wiezienie w Polsce. Owszem, jestem tego swiadomy, ale czy panstwo polskie moze oklamywac osobe homoseksualna przez 10 lat w siedmiu wyrokach sadowych oraz wielu pismach organu administracji panstwowej? – czytamy w opisie nagrania Kulety [pisownia oryg. – red.].

– Ja bylem oklamywany przez polske przez 10 lat co do istnienia decyzji administracyjnej ktora nigdy nie istniala. Gdy sie w koncu o tym dowiedzialem wytoczylem Polsce proces i Polska mi odpowiedziala. Znow zaczela mnie oklamywac. Mam juz tego dosc wiec bezczescze Polske flage na znak protestu z nadzieja ze wy do dostrzerzecie. Prosze prezydenta Polski aby mnie uniewinnil za ten czyn, moze gdy prezydent Polski otrzyma moj list z prosba o uniewinnienie, przypomni mu sie ze zarzucam mu oklamywanie mnie przez 10 lat – kontynuuje.

Oczywiście, jeśli LGBT robi akcję, nie mogła zabraknąć ataku na Kościół, który rzekomo „od 10 lat” go okłamuje „z powodu napisania prohomoseksualnej ksiazki”.

– Bo u nas w Polsce Kosciol katolicki i panstwo Polskie to praktycznie jedno – bredzi aktywista LGBT.

Na nagraniu widzimy, jak mężczyzna próbuje podpalić flagę. Jednak… nie udaje mu się. Zaczyna więc po niej deptać.

Prezes Rot Niepodległości Robert Bąkiewicz zapowiedział poinformowanie prokuratury o akcji homoaktywisty.

– Aktywista LGBT zbeszcześcił polską flagę. Jako @RotyMN zabezpieczamy materiały i kierujemy sprawę do Prokuratury. Nie można ignorować takich obrzydliwych prowokacji – napisał na Twitterze Bąkiewicz.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.