Syryjskie dzieci molestowane przez tureckiego pedofila od miesięcy

30 chłopców w wieku 8-12 lat zostało seksualnie wykorzystanych w tureckim obozie dla syryjskich uchodźców. Proceder trwał od września.

Tragedia miała miejsce w rządowym obozie dla uchodźców w Nizip położonym w prowincji Gaziantep na południu Turcji. Odpowiedzialny za te akty zwyrodnialec, 29-letni mężczyzna (identyfikowany wyłącznie jako E.E.), działał od września 2015 roku. Przyznał, że zwabiał dzieci w tzw. „ślepe punkty”, których nie obejmowały zasięgiem kamery nadzorujące obóz, po czym dopuszczał się na chłopcach czynności seksualnych. W zamian dawał im od 1,5 do 5 lir tureckich (równowartość 0,51 – 1,69 USD). Mężczyzna przebywa obecnie w areszcie oczekując na proces, a za stawiane mu zarzuty grozi kara 289 lat pozbawienia wolności.

Zarządzająca obozem turecka Agencja Zarządzania Kryzysowego (AFAD) nie wykryła żadnych niepokojących oznak. Sprawa ujrzała światło dzienne dopiero, gdy oficerowie wojskowi zaczęli przegląd kontrolny zapisów z kamer i zauważyli, że sprawca zabiera dzieci w miejsca nie objęte polem widzenia monitoringu.

Jak dotąd zaledwie 8 rodzin poszkodowanych dzieci wniosło skargę na drodze prawnej. Pozostałe nie podjęły żadnych kroków bojąc się, że może je za to spotkać deportacja.

Obóz dla uchodźców w Nizip został odwiedzony 23 kwietnia przez kanclerz Niemiec. Angela Merkel przywitana kwiatami przez syryjskie dziewczynki oraz specjalnie dobraną spośród uchodźców grupę reprezentantów, wychwalała ośrodek. Służby bezpieczeństwa obozu czuwały w tym czasie, by przeciwdziałać nawiązywaniu kontaktu przez uchodźców z przedstawicielami prasy.

W ostatnim czasie ujawniane są raporty informujące o nadużywaniu siły oraz o ostrzeliwaniu przez tureckie służby graniczne syryjskich uchodźców. Tylko w marcu i kwietniu zabito pięć osób, w tym dziecko, a kolejnych 14 osób raniono.

CWIK/Panstwochrzescijanskie.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks