„Dziewuchy” zrobiły zestawienie korporacji wspierających ruchy LGBT. Warto się z nim zapoznać

Na facebookowym profilu „Dziewuchy Dziewuchom” pojawiło się zestawienie korporacji i sieci wspierających ruch homoseksualny. Z zupełnie innej przyczyny niż one, również zachęcamy do zapoznania się z tym zestawieniem.

– Tęczowe marki są wszędzie, tak samo jak homoseksualne i tanspłciowe osoby. Może umknęło to również Waszej uwadze, więc wrzucamy skróconą ściągawkę. To oczywiście tylko część prawdy, ale z pewnością ten zestaw otwiera oczy. Nie każdy w Polsce zdaje sobie sprawę, że sieć telefonii T-Mobile to od lat główny sponsor nowojorskiej Gay Pride. Kampanię wspierającą środowisko LGBT ma na swoim koncie także rodzimy PLL Lot, a Empik ośmielił się nawet wprowadzić czasowo tęczową wersję swojego logo – czytamy na neofeministycznym profilu.

– To jednak dość skromne przykłady równościowego działania – wg Gay Press Report w samych Stanach Zjednoczonych na reklamę kierowaną do mniejszości seksualnych wydaje się rocznie prawie 400 milionów dolarów – dodano.

Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem, by wiedzieć, które sieci wspierają homoseksualny ruch. Warto pamiętać o tym dokonując zakupów, by móc w drobnym stopniu ukrócić homopropagandę i duży już wpływ środowisk LGBT na życie społeczne oraz wolność poszczególnych osób.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

22 thoughts on “„Dziewuchy” zrobiły zestawienie korporacji wspierających ruchy LGBT. Warto się z nim zapoznać

 • Avatar
  4 czerwca 2019 at 09:44
  Permalink

  No i gdzie to zestawienie ?

  Reply
  • Avatar
   4 czerwca 2019 at 12:55
   Permalink

   Masz grafikę, jakbyś nie widział.

   Reply
 • Avatar
  4 czerwca 2019 at 11:50
  Permalink

  Zabawne, że chcąc ograniczać czyjąś wolność do normalnego życia powołujecie się właśnie na tę wolność – w jaki sposób organizacje lgtb ograniczają wolność? Chętnie się dowiem, oświećcie!

  Reply
  • Avatar
   4 czerwca 2019 at 12:59
   Permalink

   To samo pytanie do LGBT, które tak bardzo mówi o wolności ale jak ktoś ich nie akceptuje lub powie że jest mu nawet obojętne, to z automatu staje się ‚homofobem’, traci pracę i naraża się na lincz publiczny lub w mediach społecznościowych (szczególnie w krajach zachodnich). Jeśli Ciebie to nie oświeciło to chyba za mało czasu spędzasz sprawdzając co mówią zwolennicy ‚tęczowych’.

   Reply
 • Avatar
  4 czerwca 2019 at 12:02
  Permalink

  A gdzie miłosierdzie do bliźniego? Może jednak mniej hejtu, a więcej miłości? Nie warto siać nienawiści, Bóg jest Miłością!

  Reply
  • Avatar
   4 czerwca 2019 at 13:03
   Permalink

   Nawet gdybyś doświadczył miłosierdzia to i tak byś nie wiedział że to jest miłosierdzie. Jaki to jest hejt i nienawiść, tak wogóle? Faktem jest że homoseksualizm to degeneracja i wynaturzenie. Z miłością LGBT też nie mają nic wspólnego, wystarczy popatrzeć na to ile średnio mają osoby homoseksualne partnerów w życiu, ilu z nich chce wziąźć ‚ślub’ i jak często te ‚śluby’ kończą się rozwodem. Bóg również mówił żeby nasza mowa była ‚tak, tak oraz nie, nie’ – a mówienie dzisiaj prawdy, szczególnie o homoseksualistach, to mowa nienawiści, więc nikogo normalnego to nie powinno dziwić.

   Reply
  • Avatar
   4 czerwca 2019 at 18:53
   Permalink

   Właśnie o miłość bliźniego tu chodzi. Każdy grzech niszczy człowieka. Tak samo akty homoseksualne niszczą człowieka fizycznie (liczne choroby), psychicznie (zdecydowanie wyższy wskaźnik samobójstw, itd.) oraz duchowo (oddalają od Boga). Wszystkie te tęczowe firmy zamiast otoczyć homoseksualistów miłością i zapewnić realną pomoc, utwirdzają ich w grzechu. Mają z tego niezłe pieniądze (porno, sex-gadżety, itd.). Walczą nawet z tymi, którzy chcą się leczyć i prowadzić normalne życie. Jednak miłość bliźniego nakazuje, by wskazywać bliźnim właściwą drogę. Nie chodzi o to, żeby tych ludzi potępiać, tylko pokazać im, że mogą być szczęśliwi, gdy odnają i zaakceptują swoją tożsamość zgodną ze swoją naturą. Trzeba wciąż mówić, że szczęście to nie 100 partnerów rocznie, tylko jeden przez całe życie. Musimy też z troską podejść do najmłodszych, by nic nie zaburzyło ich naturalnego rozwoju seksualnego. Są prace naukowe wskazujące społeczny charakter powstawania homoseksualizmu. Molestowanie w dzieciństwie, homoseksualny krąg znajomych w okresie dojrzewania, homopropaganda, itd. Jest wiele czynników. Należy więc uczyć dzieci szacunku do innych, ale również, że albo będą żyły w zgodzie ze swoją naturą i powołaniem, albo będą nieszczęśliwe. Jesteś mężczyzną, zachowuj się jak mężczyzna. Jesteś ojcem, zachowuj się jak dobry ojciec. To da Ci szczęście. Płci nie można wybrać, płeć się ma. Życie w świecie złudzeń sprzecznych z własną naturą tworzy wewnętrzny konflikt, który jest źródłem cierpienia. Oczywiście, każdy sam podejmuje decyzje i trzeba je szanować, ale z miłości do bliźniego nie możemy pomagać w podjęciu złych decyzji. Trzeba mówić: Bóg Cię kocha, Bóg stworzył Cię jako mężczyznę lub kobietę. Jeśli chcesz być spójny wewnętrznie i mieć w sobie spokój, po prostu to zaakceptuj.

   Reply
  • Avatar
   5 czerwca 2019 at 10:35
   Permalink

   Miłosierdzie to nie jest akceptacja zła i wynoszenie go na piedestał. Miłosierdzie to wyjście Boga naprzeciw grzesznemu człowiekowi i wyciągnięcie go z bagna grzechu. Miłosierdzie można przyjąć, albo je odrzucić. Żeby je przyjąć, trzeba dążyć do tego, aby zrozumieć dlaczego zło jest złem i to zło odrzucić w sobie. Można więc nie przyjąć pomocy człowieka, ktòry jest miłosierny i ciągle wołać o to miłosierdzie i się go domagać nie rozumiejąc czym ono jest.

   Reply
 • Avatar
  4 czerwca 2019 at 12:30
  Permalink

  Homopropaganda to najgłupszy termin, jaki w życiu słyszałam. Przez takich ludzi jak wy, rzekomo zasłaniających się wartościami, milionom ludzi żyje się gorzej, muszą się ukrywać, są szykanowani i nieakceptowani, popełniają samobójstwa… Jedyne, co propaguje tęczowa flaga to prawo do życia i szacunku dla wszystkich, bez względu na ich orientację.

  Reply
   • Avatar
    4 czerwca 2019 at 19:15
    Permalink

    Miliardom? Chyba miliardom normalnych ludzi którzy przejrzeli już dawno na oczy czym są tęczowi degeneraci ale nie mogą się odezwać bo stracą pracę, rodzinę i znajomych.

    Reply
  • Avatar
   4 czerwca 2019 at 13:02
   Permalink

   Szacunku? Serio? jaki szacunek wyrażało paradowanie z waginą zamiast Najświętszego Sakramentu?! Albo tęczowa aureola na obrazie Maryi naklejonym na śmietnik? Żądasz szacunku? Szanuj innych! Ich wiarę i uczucia!

   Reply
   • Avatar
    4 czerwca 2019 at 15:05
    Permalink

    „Z waginą zamiast Najświętrzego Sakramentu”? Serio uważasz, że z sakramentem powinni paradować???

    Reply
    • Avatar
     4 czerwca 2019 at 19:12
     Permalink

     Nie, Kay. Jak chcą tolerancji to niech sobie darują takie tanie komunistyczne zagrywki jak parodiowanie Najświętszego Sakramentu – czy tęczowi nie potrafią chodzić bez szydzenia z katolicyzmu? Nie żebym oczekiwał jakiejkolwiek konsekwencji i faktycznej tolerancji z ich strony bo LGBT to hipokryci jak chodzi o tolerancję, ale okej.

     Reply
     • Avatar
      4 czerwca 2019 at 20:11
      Permalink

      Skąd pomysł, że to w ogóle nawiązanie do sakramentu było? Trochę jak w tym dowcipie „Już my lepiej wiemy, który car jest durniem”. Jak komuś wagina na kiju kojarzy się religijnie, to ja nie mam więcej pytań.

     • Avatar
      4 czerwca 2019 at 22:15
      Permalink

      @Kay „Skąd pomysł, że to w ogóle nawiązanie do sakramentu było?” – Widziałeś zdjęcia? „Trochę jak w tym dowcipie „Już my lepiej wiemy, który car jest durniem”.” – Nie udawaj głupiego, bo o ironio wychodzi na to że jesteś w tym dowcipie o którym mówisz. „Jak komuś wagina na kiju kojarzy się religijnie, to ja nie mam więcej pytań.” – Powiedz to tym tęczowym łajdakom co paradowali w Gdańsku. Ja też nie mam pytań skoro nie wiesz nawet o co chodzi.

  • Avatar
   4 czerwca 2019 at 13:09
   Permalink

   ‚Homofobia’ to w rzeczywistości najgłupszy termin jaki ktokolwiek słyszał. Homopropaganda jest realna ale o tym Ci TVN ani inne WP nie powiedzą. Przez takich tęczowych (i przy okazji Ciebie) którzy nie mają wartości tylko zasłaniają się fałszywą tolerancją miliardom ludzi żyje się gorzej, muszę się ukrywać, są szykanowani (tracą pracę i są skazani na publiczny lincz), są nieakceptowani. Homoseksualiści nawet w krajach w których są akceptowani (Niemczy czy Szwecja) i tak popełniają samobójstwa bo wiedzą że rzeczywistość jest inna, więc daruj sobie zrzucanie winy na zmyślonych ‚homofobów’. Nie pomogą wam żadne tęczowe flagi. Najbardziej szanującym drugiego człowieka krokiem jest pomoc homoseksualistom aby stali się heteroseksualni – i tak, te terapie DZIAŁAJĄ i POMAGAJĄ wbrew temu co lewackie media mówią. LGBT to największe homofoby.

   Reply
 • Avatar
  4 czerwca 2019 at 12:57
  Permalink

  Chętnie będę wspierać „tęczowe” firmy, w przeciwieństwie do „czarnych” panach w sukienkach, potocznie zwanych książętami. Tfu, księżmi. Sorry, sami tą wojnę rozpoczęliście.

  Reply
  • Avatar
   4 czerwca 2019 at 13:13
   Permalink

   Szkoda tylko że te ‚tęczowe’ firmy same stworzyły LGBT – traktują homoseksualistów przedmiotowo aby promować degenerację. Z resztą już sami homoseksualiści na zachodzie coraz bardziej nanawidzą ruchów LGBT. Zabawne jest to że jak ktoś powie prawdę o LGBT to od razu ktoś dostaje wścieklizny na temat księży, jakby jedno z drugim było związane… ” Sorry, sami tą wojnę rozpoczęliście.” Hahaha, chcecie walczyć z Prawem Naturalnym? Z góry jesteście skazani na porażkę, tęczowi degeneraci. :D

   Reply
 • Avatar
  4 czerwca 2019 at 13:02
  Permalink

  Oj jacy wy teraz jesteście biedni, nie możecie używać Google, telefonów komórkowych i kart kredytowych i wysyłać swoich nienawistnych filmików na youtube. Och jak mi was szkoda. Dobrze że ja nie jestem homofobem i nie muszę patrzeć czy któreś z tych marek wspiera lgbt

  Reply
  • Avatar
   4 czerwca 2019 at 13:16
   Permalink

   ‚Homofobia’ nie istnieje, to wymysł lewicy jako maczuga na każdego kto ma inne zdanie, tak samo nienawiść dla was jest w rzeczywistości mówieniem prawdy o tęczowych zboczeńcach. I będziemy korzystać z google, telefonów komórkowych i kart kredytowych żeby zwalczać tęczową degenerację. :) Jak mi was tęczowych szkoda że nawet nie zauważacie ironii we własnych działaniach.

   Reply
   • Avatar
    2 stycznia 2020 at 00:11
    Permalink

    Jak korzystacie to wspieracie te marki chcąc nie chcąc więc trzymam kciuki, że jednak przestaniecie je wspierać i internet stanie się całkiem przyjemnym miejscem :) a jeśli nadal będziecie wypisywać głupoty to nadal miód na moje serce będzie lało to, że robiąc to wspieracie mimo wszystko ruch lgbt❤️

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.