Emilewicz „na odchodne” przekazała pracownikom swojego resortu 6 mln zł z naszych kieszeni. „Potwierdzam, otrzymali nagrody”

W ostatnim dniu swojego urzędowania Jadwiga Emilewicz przekazała dla około tysiąca pracowników ministerstwa rozwoju 6 mln zł. Była minister potwierdziła te doniesienia na Facebooku.

– Nawiązując do dzisiejszych doniesień medialnych chciałam potwierdzić – tak, pracownicy Ministerstwa Rozwoju otrzymali nagrody – napisała na Facebooku.

Jak przekonuje, to podziękowanie dla „pracowników ministerstwa, którzy od wybuchu pandemii zamienili domy na pokoje w ministerstwie, pracowali dzień w dzień, po godzinach, nocą, przysypiając na karimatach po to, by jak najszybciej wypracować rozwiązania ratujące polskie firmy przed upadkiem, a miliony pracowników przed bezrobociem”.

– To dzięki nim praca została wykonana na czas i co najważniejsze przyniosła pozytywne efekty – twierdzi na Facebooku była minister.

– Chcę podkreślić, że wypłacone środki pochodziły z oszczędności na funduszu wynagrodzeń uzyskanych w trakcie bieżącego roku. Nie przyznałam nagród NIKOMU z politycznego kierownictwa. Dostali je tylko urzędnicy, którzy wykonywali bardzo ciężką pracę przy tarczach antykryzysowych, które powstawały w Ministerstwie Rozwoju – przekonuje.

Nawiązując do dzisiejszych doniesień medialnych chciałam potwierdzić – tak, pracownicy Ministerstwa Rozwoju otrzymali…

Opublikowany przez Jadwiga Emilewicz Czwartek, 15 października 2020

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.