Facebook cenzuruje zdjęcia zabitych dzieci

I tylko dzieci chrześcijańskich. Cały świat obiegło już zdjęcie „syryjskiego chłopca”. Na Blogu Narodowego Katola pojawiła się tymczasem grafika, którą zaczynały udostępniać inne osoby oraz strony, szczególnie te o tematyce antyimigranckiej. Przedstawia ona porównanie popularnego zdjęcia chłopca z pominiętą przez media mętnego nurtu fotografią ciała martwej chrześcijańskiej dziewczynki. Okazuje się, że Facebook dopuszcza kadr z martwym imigrantem, ale… blokuje wizerunki chrześcijańskich ofiar islamistów!

Skopiowana przez dziesiątki stron na Facebooku oraz udostępniona przez tysiące użytkowników fotografia została jednak zgłoszona jako „przedstawiająca nagość” (sic!). Administratorzy zaś uznali ją za „drastyczne zdjęcie”, przez co jest obecnie ona opatrzona ostrzeżeniem i dozwolona od 18 lat. Dlaczego jednak „syryjski chłopiec” nie został potraktowany tak samo? Można przypuszczać, że wpływ na decyzję opierał się na kwestii religijnej lub proimigranckiej propagandzie – „syryjski chłopiec” był dzieckiem imigranta płynącego do Europy, których neomarksiści namolnie nakazują przyjmować, natomiast zmasakrowana dziewczynka to chrześcijanka. Większość mediów zaś marginalizuje problem masowego prześladowania chrześcijan w świecie.

foto: Facebook.com/Narodowykatol
foto: Facebook.com/Narodowykatol
foto: Facebook.com/Narodowykatol
foto: Facebook.com/Narodowykatol

Podobne problemy mają także inne facebookowe strony. Poniżej jeden z przykładów.

foto: Facebook.com/Stop-Islamizacji-219188178221229
foto: Facebook.com/Stop-Islamizacji-219188178221229
foto: "Stop islamizacji" na Facebooku
foto: „Stop islamizacji” na Facebooku

CWIK

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz