Fb i Instagram mają wielką awarię. Złośliwe komentarze konkurentów z branży cyfrowej

Facebook i Instagram nie działają poprawnie. Użytkownicy z Europy i USA nie mogą dodawać postów w tym medium społecznościowym. Dotyczy to także naszego profilu w tym serwisie.

– Zostaliśmy poinformowani, że niektórzy ludzie mają problem z dostępem do aplikacji Facebooka. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu tak szybko jak to możliwe – napisał Facebook na Twitterze i dodał, że „problem nie jest związany z atakiem DDoS”.

Konkurencja nie mogła nie skorzystać z okazji do złośliwości wobec światowego giganta. – Gdy musisz skorzystać z jednego ze swoich konkurentów, by ogłosić, że twoje aplikacje nie działają – napisał profilu ETech 7 NYC.

Awaria rozpoczęła się po godz. 17 czasu polskiego.

Przy tej okazji podkreślamy, że obecnie Facebook jest wciąż niestety jednym z głównych źródeł wejść na nasz portal. Dlatego zachęcamy do korzystania z innych mediów społecznościowych. Jesteśmy na Twitterze oraz na Minds. Ale najlepiej, jeśli każdy wyrobi sobie nawyk samodzielnego wchodzenia na wartościowe strony. Zachęcamy więc, by po prostu każdego dnia zajrzeć na nasz portal.

twitter.com, rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.