„Feminizm to nurt zrodzony z płaczu, histerii i napisany na kolanie” (WIDEO)

Katarzyna Tryzno, administratorka zablokowanego na Facebooku profilu „Antyfeministyczna” opublikowała nagranie z apelem do kobiet. – Film skierowany głównie do kobiet, które nie mają jasnego stosunku do feministycznych postulatów, szukają w nim oparcia i szacunku oraz dlaczego wcale tego w feminizmie nie znajdą – czytamy w opisie.

Zauważa m.in., że w społeczeństwie funkcjonuje pewien mit, gdzie kobieta sprzeciwiająca się współczesnemu feminizmowi to typowa „kura domowa bez ambicji”. – Nie jest powiedziane, że kobieta, która jest antyfeministką nie ma prawa pracować. Wyrzeka się tego na rzecz garów, wyrzeka się samorealizacji… to są mity. Feministyczne frazesy, które zostały podchwycone tak, aby zantagonizować biedną kurę domową bez ambicji z „postępową” kobietą wpisującą się w model dwa plus pies lub dwa plus trzy aborcje – mówi Tryzno.

Oprócz tego stwierdza, że antyfeminizm „wynika z logicznego myślenia”. – Feminizm to jest taki nurt, trochę mam wrażenie, że zrodzony z płaczu, histerii i napisany na kolanie, bo te postulaty się niejednokrotnie całkowicie wykluczają – stwierdza.

– To, że dzisiaj feministki podpisują się pod sufrażystkami i emancypantkami to jest wyraz całkowitej ignorancji i tego, że się bazuje na niewiedzy ludzkiej. Emancypantki to się przewracają w grobie, kiedy widzą to, co reprezentują sobą dzisiaj feministki – zauważa Katarzyna Tryzno.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz