Franciszek na Słowacji we wrześniu. Wstęp tylko dla zaszprycowanych

– Pełne szczepienia [aplikacja nieprzebadanych do końca preparatów – red. Kr] będą warunkiem uczestnictwa we wrześniowych spotkaniach związanych z wizytą papieża Franciszka na Słowacji – powiedział Vladimír Lengvarský, minister zdrowia Słowacji. Przewodniczący Konferencji Biskupów Słowacji, abp Stanislav Zvolensky… przyjął ze zrozumieniem tę zapowiedź.

– Umożliwimy uczestnictwo daleko wykraczające poza dotychczasowe środki, ale warunkiem udziału we Mszach świętych i innych wydarzeniach będzie pełne szczepienia uczestników. Chcemy też, aby wizyta Ojca Świętego na Słowacji była duchowym przeżyciem dla tak wielu osób, ile to możliwe – przekonywał minister.

Dodał również, że „dołoży wszelkich starań”, by osoby przybywające na Msze święte „i inne wydarzenia” w pełni skorzystali z wizyty Franciszka i mogli „w pokoju doświadczyć jego słów wsparcia”.

– Dążymy do tworzenia warunków dla Ojca Świętego, by mógł zażyć pięknych chwil na Słowacji, a wiernym stworzenie warunków, aby jemu towarzyszyć, by umożliwić jak największej liczbie osób udział w publicznych Mszach świętych – mówił minister.

Abp Stanislav Zvolenský, Przewodniczący Konferencji Biskupów Słowacji jest zadowolony z takiej decyzji.

– Powiedziano nam, że z punktu widzenia bezpieczeństwa i technicznego jest to jedyny realny sposób na to, by nie ograniczać radykalnie liczby – powiedział abp Zvolensky. – Prosimy wszystkich o dobre przyjęcie tych informacji, jak pragnienie umożliwienia uczestnictwa jak największej liczbie osób. Oczywiście prosimy również wiernych o modlitwę za całą wizytę i o zdrowie Ojca Świętego, który nas odwiedzi we wrześniu – dodał.

Franciszek będzie przebywał na Słowacji w dniach 12-15 września. Odwiedzi Bratysławę, Koszyce, Preszów i Szasztin.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

10 thoughts on “Franciszek na Słowacji we wrześniu. Wstęp tylko dla zaszprycowanych

 • 23 lipca 2021 o 09:11
  Permalink

  fejk szczepienia = fejk papierz = fejkowe przedstawienie haha

  Odpowiedz
  • 24 lipca 2021 o 02:06
   Permalink

   Z tego wychodzi że papież Franciszek podziela ludzi

   Odpowiedz
 • 23 lipca 2021 o 10:52
  Permalink

  Jeżeli papież jest takim tchórzem, to brak kontaktu z nim to żadna strata. Widzę w tym wszystkim robotę szatana. Duchowny, który boi się niezaszczepionych jest ignorantem, a papież ignorant i tchórz to diabelskie połączenie. Kto może, niech modli się za Franciszka aby mu Pan Bóg rozum przywrócił, uczciwość i moralność.

  Odpowiedz
  • 23 lipca 2021 o 22:16
   Permalink

   To antychryst a nie papiez. Mit nie powinien przyjsc na spotkanie.

   Odpowiedz
  • 24 lipca 2021 o 02:10
   Permalink

   Nawet jakbym była zaszprycowana to nie poszłabym na jego przybycie

   Odpowiedz
 • 23 lipca 2021 o 19:16
  Permalink

  Oto na naszych oczach bestia zgorszenia ujawnia sie coraz bardziej. Jezeli wiec Jezus nie odtracal tredowatych, jak ze moze kosciol odrzucac niezaszczepionych, czytaj zdrowych przeciez. A wiec chierarchia kosciola przestala glosic prawde ewangeli, a wiec zaczela glosic ewangelie swiata, czyli ewangelie szatana.

  Z Bogiem kochani, nie zatrwazajcie sie, Bog nie zostawia swojej trzody bez opieki, zostawich ich wszystkich co dopuscili sie odstepstwa od jego Syna, by odnalezc tych ktorzy szukaja prawdy i zycia w slowach ewangeli.

  Odpowiedz
 • 23 lipca 2021 o 23:43
  Permalink

  Sługus szatański i pobiera adrenochrom jak cała elitka

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.