Gliński mówi, dlaczego nie będzie ekshumacji w Jedwabnem. Dr Kurek: Mózg mi stanął (WIDEO)

Dr Ewa Kurek ujawniła szokujące słowa ministra kultury Piotra Glińskiego ws. ekshumacji w Jedwabnem.

dr Ewa Kurek i Piotr Gliński/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/wRealu24.pl/Piotr Drabik/CC BY 2.0/Flickr (kolaż)

– Muszę to publicznie powiedzieć choć wydawało mi się, że nie powiem. Miesiąc temu rozmawiałam z ministrem Glińskim na temat Jedwabnego. I on w pewnym momencie mi mówi, że „ekshumacji w Jedwabnem nie możemy zrobić, ponieważ Amerykanie wyprowadzą z Polski swoje wojska”. Mózg mi stanął. Nie odpowiedziałam mu nic – powiedziała dr Ewa Kurek.

– Wicepremier polskiego rządu uważa, że – z całym szacunkiem – dla garści kości żydowskiej Amerykanie zrezygnują ze sprzedaży skroplonego gazu przez Polskę na południe, jeśli Amerykanie zrezygnują ze wzmocnienia wschodniej flanki NATO… Ja nie sądzę, że Trump i Amerykanie są głupi – oceniła dr Kurek.

Dodała, że „lęk polityków, którzy nie są pewni swojej wartości jest porażający”.

Obecny w studiu prof. Żaryn zgodził się z dr Kurek. – Nie można polskiej postawy zamieniać w lęk. Mam nadzieję, że MSZ zbiera listę rabinów, którzy zgodzą się na ekshumację w Jedwabnem – powiedział Żaryn.

twitter.com, medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

18 thoughts on “Gliński mówi, dlaczego nie będzie ekshumacji w Jedwabnem. Dr Kurek: Mózg mi stanął (WIDEO)

  • Avatar
    1 kwietnia 2019 at 09:29
    Permalink

    Pierdolone żydowskie marionetki

    Reply
    • Avatar
      30 grudnia 2019 at 14:20
      Permalink

      To koszmar..dlaczego rząd polski tak boi się USA..bo nigdy nie potrafił postawić kontry?
      Skąd Gliński wie.. że USA zareaguje w ten sposób..skoro nigdy nie spróbował uczynić czegoś..co należy się nam..by przedstawić prawdę historyczną światu i oczyścić Polskę z hańby?

      Reply
      • Avatar
        6 stycznia 2020 at 00:45
        Permalink

        To Gliński tak pieprzy bo Soros mu zalecił- rozkazał mu tak mowic

        Reply
    • Avatar
      6 stycznia 2020 at 00:43
      Permalink

      A co tu zbierac listy rabiniw,tu hest Polska to nasza ziemia,kraj i to my decydujemy co hak robimy czy nie robimy. Glinski do DYMISSJI SŁUGUSIE SOROSA

      Reply
  • Avatar
    2 kwietnia 2019 at 15:34
    Permalink

    PROSZĘ NIE DAWAĆ KOMENTARZY WS. Żydów z Jedwabnego i Kielcach gdyż do osób komentujących może o 6:00 do domu zapukać ABW….. .

    Reply
    • Avatar
      1 stycznia 2020 at 14:13
      Permalink

      Zainteresowanym moge podac adres. W calym tym „Polskim” rzadzie nie ma jednego goscia z jajami.

      Reply
  • Avatar
    2 kwietnia 2019 at 22:35
    Permalink

    Czytając ten artykuł, okazało się jaki ten rząd jest bardzo słaby i lękliwy. Jak można sprzedać naszą cenną Historię Polski, amerykanom – żydowskim za judaszowe srebrniki. ” Lęk polityków, którzy nie są pewni swojej wartości jest porażający”, ale wiocha, że mamy takich politykierów. Wysadzić tych ludzi z tych ciepłych foteli, niech ulicę zamiatają. Wstyd i Hańba dla Polski !!!.

    Reply
    • Avatar
      30 grudnia 2019 at 14:26
      Permalink

      Prawda nas wyzwoli..to święte słowa Jerzego Popiełuszki..wierzę.. że prawda wyjdzie na jaw i wyzwoli Polskę z opinii hańby i kłamstwa..na które rząd polski sobie pozwala od lat.
      Moi bliscy wyjechali z Polski i nigdy tu nie wrócą..a ja ze względu na chorobę mamy muszę tu zostać i cierpieć z powodu nieudolności rządów..których brak odpowiedniego działania doprowadza..że ofiara narodu polskiego staje się katem Żydów..którzy jeszcze żyją i głoszą.. że sprawcami w Jedwabnem są Niemcy a nie Polacy.Nikt nic nie robi..a ja boję się żyć w tym niebezpiecznym kraju.

      Reply
    • Avatar
      3 stycznia 2020 at 16:19
      Permalink

      A niech wyprowadzą tr swoje wojska, będzie mala strata, z wyprowadzeniem rosyjskich bylo tyle problemu. Putin ” drży ” ze strachu przed t.z.w. flanką wschodnią.

      Reply
  • Avatar
    4 kwietnia 2019 at 08:11
    Permalink

    Ten rząd nie jest słaby i lękliwy. Oni realizują wytyczone, jeszcze w XX wieku, cele. A jakie – kto chce, to znajdzie odpowiedz w internecie.
    Pozdrawiam.

    Reply
  • Avatar
    30 grudnia 2019 at 04:54
    Permalink

    Jako przypomnienie.

    # 3043€
    …Jedwabne…
    Jeżeli to prawda Panie Premierze,
    że, Cytat:
    ” W Jedwabneym mordowali Polacy
    popychani przez Niemców”.

    # 3034€
    …Jedwabne…
    Jeżeli to prawda, że w Jedwabne
    Mordowali Polacy popychani
    Przez Niemców to trzeba
    Morderców pochodzenie
    Ustalić ponad wszelką watpliwość
    I wzorem A.K. lub kraju pochodzenia
    Ukarać przestąjąc sprawiać wrażenie,
    Że mordercy ochronę od rządzicieli
    Nawet w obecnych czasach mają.
    Autor Janwid. Dec.29/2019.

    https://www.rp.pl/Konflikt-Polska-Izrael/180209355-Premier-W-Jedwabnem-mordowali-Polacy-popychani-przez-Niemcow.html?fbclid=IwAR3v3YDhxlpIJfrGoHv0YFIVByMmgw9nGqlSd9Jadg-Qe6rY8OMQnle5Tg0

    ///.

    Reply
    • Avatar
      30 grudnia 2019 at 16:39
      Permalink

      Pieprzone uklady, po pieprzony swiat!!!!!

      Reply
  • Avatar
    30 grudnia 2019 at 11:59
    Permalink

    Jedwabne jak widać punkt do szkalowania Polaków mamy obowiązek dojść do prawdy i w końcu udowodnić że skończy się kłamstwo w Jedwabnym!!!

    Reply
  • Avatar
    30 grudnia 2019 at 21:19
    Permalink

    Panie Min.lepiej by z nas robiono morderców?Putin w ostatniej swej wypowiedzi dlaczego 17.IX.1939 napadł na Polskę dał prawdziwą odpowiedż,on wyzwalał Żydów a Żydzi póżniej mu służyli donosząc i sporządzając listy prawych polaków do wywózki na kresy.Dziś jako rząd stajecie w obronie tych którzy wówczas nie mieli żadnych skrupuł w donoszeniu i niszczeniu prawdziwej tkanki Polskiej.

    Reply
  • Avatar
    30 grudnia 2019 at 22:06
    Permalink

    Dr.Ewa Kurek-dziękuję.Szacunek.

    Reply
  • Avatar
    2 stycznia 2020 at 12:40
    Permalink

    Gliński,Gowin i Ciaputowicz to największa POrażka PiS-u.To filosemici bez godności i odwagi !

    Reply