„Globalne ocieplenie to fortel”

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

Doradca premiera Australii Maurice Newman neguje prawdziwość teorii o globalnym ociepleniu. Zdaniem Australijczyk zauważa, że to jedynie pretekst do ingerencji politycznej ONZ.

Newman uważa, iż globalne ocieplenie jest straszakiem, który ma służyć do wpływania na politykę międzynarodową. – 95 procent modeli klimatycznych przedstawianych przez różnej maści naukowców – mających dowodzić, iż istnieje związek między emitowanym przez ludzi dwutlenkiem węgla a rzekomym katastrofalnym globalnym  ociepleniem – po prawie dwóch dekadach zastoju temperatury okazało się nieprawdziwych. One niczego nie udowadniają – twierdzi Newman. – Tu nie chodzi o fakty i logikę, ale o nowy porządek świata pod kontrolą ONZ, kwestionujący kapitalizm i wolności obywatelskie, który uczynił z katastrofizmu środowiska główną kwestię społeczną – dodał.

Jako przykład Australijczyk podał wypowiedzi wysłannika ONZ Christiana Figueresa, który krytykował demokrację jako przyczynę degradacji środowiska, chwaląc jednocześnie ustrój polityczny Chin.

Mgot/pch24

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.