Grabarczyk z Konfederacji rozwala telewizor z logiem TVP (WIDEO)

– W telewizji i mediach publicznych propagandy tak obrzydliwej i tak topornej po prostu być nie może – powiedział Tomasz Grabarczyk z Konfederacji, po czym rozbił telewizor z naklejonym logiem TVP. Zaznaczył przy tym, że nie chodzi o nawoływanie do agresji wobec pracowników reżimówki, lecz jest to apel do władz, by nie finansowały z naszych pieniędzy partyjnej propagandy.

– W telewizji i mediach publicznych propagandy tak obrzydliwej i tak topornej po prostu być nie może. Przez całą kampanię widzimy, że są tylko dwie partie, które się liczą i jedyna, która wygra wybory. Jest pompowany Kukiz’15 jako przyszły koalicjant. A Konfederacja albo nie jest pokazywana, a jak już jest pokazywana, to jest pokazywana w taki sposób – powiedział Grabarczyk pokazując wydrukowany nagłówek z paszkwilem Samuela Pereiry.

– Nie jesteśmy do TVP zapraszani, jesteśmy pomijani i traktuje się nas jako ludzi, którzy chcą zniszczyć Polskę, tę wspaniałą propagandę sukcesu PiS – dodał rzecznik Konfederacji. Następnie zaczął zakładać rękawiczki oraz gogle ochronne.

– Nie chcemy atakować ludzi, którzy w TVP pracują. Chcemy zaapelować do rozsądku polityków PiS. Aby z naszych podatków nie finansowali tej obrzydliwej propagandy, którą teraz mamy. Bo to można jedynie porównać do „Dziennika Telewizyjnego” z PRL to, co teraz ma miejsce w TVP – zaznaczył.

https://twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1131159004552548354

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.