Greta Thunberg wspiera LGBT i nosiła koszulkę Antify. Tak się z tego tłumaczyła (FOTO)

„Dziennik Narodowy” przypomniał, że Greta Thunberg zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym ma założoną koszulkę Antify. Zdjęcie zostało usunięte, a samozwańcza ekoaktywistka tłumaczyła się z tego w ten sposób, że Antifa „najwyraźniej jest łączona z ruchem stosującym przemoc”.

Dzienniknarodowy.pl w dzisiejszym tekście o raporcie służb specjalnych wskazującym na infiltrację tzw. ruchu klimatycznego przez Antifę przypomniał, że Greta Thunberg pozowała do zdjęcia w koszulce Antify.

Antifa to agresywna organizacja anarchistyczno-komunistyczna. Jest znana ze stosowania i wzywania do uciekania się do przemocy. Zdaniem także części lewicowych środowisk, powinna ona zostać zdelegalizowana, zaś ostatnio pojawiły się głosy, by uznać ją oficjalnie za organizację terrorystyczną.

Zdjęcie Thunberg w koszulce Antify zniknęło z jej konta.

– Wczoraj zamieściłam zdjęcie w koszulce, którą pożyczyłam, które mówi, że jestem przeciwko faszyzmowi. Najwyraźniej ta koszulka jest łączona z ruchem, który stosuje przemoc – napisała sugerując zaskoczenie Greta Thunberg.

– Nie popieram żadnej formy przemocy i by uniknąć nieporozumień, usunąłem post. I oczywiście jestem przeciwna faszyzmowi – dodała.

Kilka dni później dodała zdjęcie wyrażające poparcie dla ruchu LGBT.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Greta Thunberg wspiera LGBT i nosiła koszulkę Antify. Tak się z tego tłumaczyła (FOTO)

  • Avatar
    7 czerwca 2020 at 19:37
    Permalink

    Stwierdzam po charakterystyce twarzy owej Tunberg,że ma ona wszelkie symptomy choroby zespołu Downa !!! Wyraznie widać wszelkie cechy. Wiadomo teraz podatność takiej osoby na zewnętrzne oddziaływania wszelkiej masci dewiantów. Maja swoja marionetkę ,a wrazie czego stwierdzi się ze była chora i nie można jej pociągać do odpowiedzialności !!!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.