Grzegorz Braun uruchamia serwis i infolinię dla ofiar Układu Gdańskiego. Zwraca się też do „skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż”: Zadzwońcie do nas, zanim przyjdziemy po was (WIDEO)

Grzegorz Braun na dzisiejszej konferencji poinformował o uruchomieniu serwisu oraz infolinii dla ofiar Układu Gdańskiego. Zachęcił też do kontaktu „skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż”, by „zadzwonili do nas, zanim przyjdziemy po was”.

– Zapraszam do wejścia na stronę ukladgdanski.pl. Zapraszam do korzystania z telefonu zaufania zaufania Układu Gdańskiego. Zapraszam do kontaktu wszystkich poszkodowanych i ewentualnie skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż. Zadzwońcie do nas, zanim przyjdziemy po was – powiedział katolicki kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun.

– To jest taki piękny czas, Wielki Post za pasem, warto skorzystać. Żadnej dyspensy oczywiście nie mogę udzielać, bo nie reprezentuję jeszcze władzy świeckie, a władzy duchownej z racji wstąpienia w związek małżeński nigdy już reprezentować nie będę, ale jest okazja, żeby się „wyspowiadać” i przystąpić do odkrywania nowej karty historii Gdańska, wybrzeża i całej Polski – dodał żartobliwie Braun.

https://twitter.com/PoPrawnik2/status/1095279411304321025

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.