„Haarec”: Netanjahu nielegalnie zniszczył dokumenty w kancelarii przed przybyciem nowego premiera Bennetta

– Dokumenty w kancelarii premiera zostały w niedzielę nielegalnie zniszczone przed przybyciem nowego premiera, Naftalego Beneta – poinformował portal „Haarec”. Według dziennika, zlecenie zniszczenia dokumentów miał przekazać sam Benjamin Netanjahu.

Naftali Bennett został w niedzielę zaprzysiężony na nowego premiera państwa żydowskiego. Był to koniec 12-letnich rządów Benjamina Netanjahu.

Dziennik poinformował, że w sejfach w pokojach, w których zwykle przebywa premier z doradcami znajdowały się dokumenty z terminarzami ważnych polityków, materiałami związanymi z ich bieżącą pracą oraz innymi pismami. Nie wiadomo, które dokumenty zostały zniszczone, ale było to zakazane ze względu na przepisy o służbie cywilnej. Część dokumentów zaś przeniesiono do archiwum kancelarii premiera.

Sam Netanjahu zaprzecza tym doniesieniom. – Skończone kłamstwo, nic takiego nie miało miejsca – powiedział były premier.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “„Haarec”: Netanjahu nielegalnie zniszczył dokumenty w kancelarii przed przybyciem nowego premiera Bennetta

  • 18 czerwca 2021 o 10:56
    Permalink

    Zmiana rządu w Izraelu z konserwatywnego na bezpłciowy może być zwiastunem przetasowań w innych bantustanach zarządzanych z amerykańskich ambasad. Kto wie, jakie jeszcze mejle polskojęzycznych dygnitarzy „złowrogi Putin” (to jest tak żałosne, że ręce opadają) w niedługim czasie opublikuje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.