Himalaje hipokryzji i #StopFurChallenge. Kaczyński twierdzi, że „każdy dobry człowiek powinien poprzeć zakaz hodowli”. Ale zakaz mordowania dzieci to „sprawa sumienia” (WIDEO)

Jarosław Kaczyński wystąpił na kanale Forum Młodych PiS na TikToku. Zachęcił do poparcia projektu zakazującego hodowli zwierząt futerkowych oraz nadającemu niemalże państwowe uprawnienia prywatnym organizacjom tzw. ekologów. Użył przy tym niesamowicie mocnych słów.

– Szanowni państwo, to jest naprawdę potrzebne. Tu się dzieje bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tą ustawę. Ja ją popieram z całego serca – powiedział Jarosław Kaczyński.

W ramach wyzwania, nominował też do popierania projektu premiera Mateusza Morawieckiego oraz posła Krzysztofa Sobolewskiego.

@forummlodychpis

Ruszamy z akcją ##StopFurChallenge popierającą ##PiątkaDlaZwierząt. Nominujcie i share’ujcie! ##stopfurchallenge ##trend ##animals ##dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny – forummlodychpis

Co już nie powinno nikogo dziwić, zupełnie inne zdanie miał całkiem niedawno w kontekście zakazu mordowania nienarodzonych dzieci. Według obecnych przepisów, legalnie, na koszt nas wszystkich, ponad tysiąc dzieci rocznie jest mordowanych w szpitalach. Zdaniem posła Kaczyńskiego jednak, prawo do mordowania ludzi „to kwestia sumienia”.

– Jeżeli chodzi o te sprawy, to mimo, że jestem szefem partii, to mogę mówić we własnym imieniu, bo w tych sprawach nie ma w partii dyscypliny. Jeżeli te sprawy staną w parlamencie, to decyzja każdego z posłów będzie decyzją indywidualną. Ja uważam, że w tym co się określa jako kompromis aborcyjny, popełniono błąd. Kwestia eugeniczna została niewłaściwie ukształtowana, to trzeba naprawić – ale to mój osobisty pogląd. To jest sprawa sumienia, nie można jej rozstrzygać w ramach dyscypliny partyjnej – mówił na XV Zjeździe Klubów Gazety Polskiej, który odbył się niecałe trzy miesiące temu.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.