Hipokrytka Kania? Śmieje się z Bosaka, bo rozdaje pączki. Ale jak robi to premier lub inni działacze PiS, to do śmiechu jej nie jest (FOTO)

Pracownica medialna skrajnie propartyjnej Telewizji Republika Dorota Kania postanowiła wyśmiać Krzysztofa Bosaka, ponieważ ten – jako kandydat na prezydenta – rozdawał dziś pączki. Jednak na wiele takich samych zachowań po stronie rządzącej oligarchii już śmiechem nie reagowała.

Abstrahujemy tu od płytkich zachowań charakterystycznych dla demokracji, jakim jest konieczność okazyjnego wyjścia z czymś do ludzi i np. rozdawanie pączków w tzw. tłusty czwartek. Jednak dwulicowość zaprezentowana przez pracownicę medialną Dorotę Kanię jest godna uwagi.

– Jutro kandydat Konfederacji na prezydenta K. Bosak rozdaje pączki. To nie fejk – napisała Kania na Twitterze umieszczając emotkę śmiechu z łzami.

Odpowiedział sam profil Konfederacij, który w dokładnie tym samym tonie przywołał zdjęcia prezesa rady ministrów III RP Mateusza Morawieckiego rozdającego pączki. I to w samolocie.

– Niech Pani redaktor zobaczy. Premier Morawiecki rozdaje pączki. To nie fejk – odpowiedziała Konfederacja. Jednak propartyjnej pracownicy medialnej tym razem do śmiechu nie było.

Internauci podali też kilka innych przykładów. Paweł Adamiak stwierdził, że „faktycznie to trochę śmieszne, jak kandydaci rozdają pączki”. Przypomniał przy tym materiał propagandowy TVP Info z października 2018 roku, gdy pączki rozdawał Kacper Płażyński z PiS. Również tutaj zabrakło śmiechu do łez Kani.

Inny internauta przypomniał, gdy to Andrzej Duda rozdawał ludziom kawę przy metrze Centrum w Warszawie. Tu również pani Kania się nie zaśmiała.

Jak bardzo jej czytelnicy i widzowie muszą się nie szanować, że jeszcze biorą kogoś tak jawnie stronniczego na poważnie?

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks