Hit. Mazurek z PiS mówi do PO o populizmie i „dziesiątkach miliardów złotych”

Beata Mazurek, unioposeł PiS – socjalistyczno-aborcjonistycznej partii, która co roku wydaje około 25 mld zł zabierane nam w podatkach na nie nasze dzieci – pyta Schetynę o „dziesiątki miliardów złotych” i zarzuca mu populizm.

Wiarygodność PO jest powszechnie znana. Stąd mało kogo interesuje, że stronnictwo, które wprowadziło wyższy VAT i zrobiło skok na OFE obiecuje, że wprowadzi niższy ZUS i PIT. Jednak to, co zrobiła Beata Mazurek, to himalaje hipokryzji.

– I wiele innych finans. deklaracji,które grożą katastrofą finansów państwa.Chyba tym co pisali ten program sześciopak mocno zaszumiał w głowie.Już dzisiaj minął stan euforii;zadaję KE i Schetynie pytanie-ile dziesiątek mld złotych będą kosztowały PL wasze populistyczne obietnice? – napisała na Twitterze Beata Mazurek.

Dominik Cwikła nie zostawił suchej nitki na Mazurek. – Drodzy państwo, oto kurna hit POPiS-owego szaleństwa. PO – ci sami, którzy podwyższyli VAT i utrzymywali skandaliczne stawki obowiązkowego ZUS-u – obiecuje obniżanie podatków. W kontrze odzywa się unioposeł PiS – ci, którzy lekką ręką rozdają miliardy rocznie z hajsu, który coraz ostrzej od nas doją – zarzucając PO „stan euforii” i „koszt dziesiątek miliardów za ich populistyczne obietnice” – napisał na Facebooku Cwikła.

– Chciałoby się rzec, że złodziej krzyczy „łapać złodzieja”. Ale to za mało. Ciężko jednak kulturalnie. „Bezczelna baba” też nie odda nawet procenta ładunku hipokryzji, jaki bije od słów pisowskiej unioparlamentarzystki, której ugrupowanie wprowadza na nowo do Polski socjalizm – ocenił Dominik Cwikła.

– Jak tępym trzeba być, by przyklaskiwać takim słowom, jakie palnęła Mazurek? Oczywiście, najlepszą i najsprawiedliwszą opcją jest, by państwo po prostu nie wtryniało się w kwestie ustaleń zarobkowych między pracodawcę i pracownika. Natomiast polityk PiS mówiący o „groźbie katastrofy finansów państwa” to jest jakaś groteska – stwierdził.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.