„Homo-małżeństwa” w całej Europie

Czy już wkrótce homoseksualiści będą mogli zawierać związki na prawach małżeństwa? Unia Europejska zmierza do narzucenia państwom członkowskim przyjęcia rozwiązań, które będą legalizować związki partnerskie innymi słowy brać. Eurokraci zainspirowali się niedawnymi wydarzeniami w Stanach Zjednoczonych.

Na ten temat, z nieukrywaną radością wypowiadał się  Frans Timmermans, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, na spotkaniu zainicjowanym przez Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek. USA niedawno zalegalizowały „małżeństwa” tej samej płci. Zostało to narzucone odgórnie wszystkim stanom. Według Fransa Timmermansa, także Komisja Europejska powinna doprowadzić do tego, aby wszystkie kraje UE przyznały parom homoseksualnym prawo zawierania „małżeństwa”.

Inne zdanie na ten temat ma dr Błażej Kmieciak, bioetyk. Jego zdaniem, UE nie ma prawa tak głęboko ingerować w życie człowieka, zwłaszcza w prawa zarezerwowane wyłącznie dla rodziny. – To, co zdarzyło się w Stanach Zjednoczonych, to, co wcześniej zdarzyło się w Irlandii, a więc referendum, ale także decyzje sądu meksykańskiego dotyczące par jednopłciowych powoduje, że ta mała grupa „nabiera wiatru w żagle”. Pamiętajmy, że to są tzw. małżeństwa. To nie jest forma dyskryminacji. W małżeństwie każda ze stron podejmuje role, które są szczególnie istotne w tym momencie. W tego typu relacji, o której mówimy nie ma możliwości wymiany tych ról, nie ma możliwości dalszego tworzenia rodziny – podkreśla Kmieciak.

Joan/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.