Imam-sutener modelowym islamistą francuskim?

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

Francuzi szukają innego niż nawrócenie się sposobu walki z radykalizującymi się islamistami. Jednym z pomysłów była teza o stworzeniu „islamu francuskiego”, która uformowałaby imamów w „duchu republikanizmu”. Realizacji planu miał służyć przykład „nowoczesnego” imama, nieraz ukazywanego w mediach jako wzór. Plan nie wypalił – imam okazał się być sutenerem.

W zeszłym roku media lokalne w Burgundii przedstawiły „imama idealnego” – przykładny ojciec, dobry mąż, kapelan więzienny.

Jak się okazało, nie jest tak kolorowo na francuskiej ziemi. 63-letni imam prowadził przez cały czas dom publiczny, który zapewniał mu niemały dodatkowy dochód. O sprawie policję powiadomili sąsiedzi, którzy zaniepokoili się dużą ilością kobiet i mężczyzn na klatce schodowej. Lokal, w którym realizowano „usługi”, wynajmowany był przez imama. Klientów podejmowały trzy prostytutki z zagranicy oraz córka islamskiego duchownego (sic!).

Policja zarekwirowała dużą sumę pieniędzy oraz luksusowego Porsche Cayenne. Imam zaś dołączył póki co do więźniów, których wcześniej był kapelanem.

CWIK/PanstwoChrzescijanskie.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.