Imigrant napadł na 14 kobiet, bo… kazał mu diabeł

böhringer friedrich, licencja CC BY-SA 2.5 via Wikimedia Commons

Azylant z Afganistanu został skazany przez sąd w Wiedniu na dwa lata więzienia za to, że w ciągu kilku miesięcy napadł na kilkanaście kobiet. Przestępca twierdzi, że żałuje tych czynów, do których namówił go diabeł. Napady miały charakter seksualny.

25-latek jest imigrantem z Afganistanu, który otrzymał status uchodźcy. Od listopada do lutego napadł łącznie 14 kobiet w wieku 18-36 lat. Mężczyzna molestował seksualnie ofiary symulując stosunek seksualny. Próbował je również lubieżnie dotykać, co udało mu się w pięciu przypadkach. Dziewięć ofiar zdołało się obronić.

Jak opowiadała przed sądem jedna z ofiar afgańskiego zboczeńca, mężczyzna znienacka objął ją poniżej pasa, a później złapał w kroku. Od tego momentu kobieta cierpi na ataki paniki i boi się wychodzić samotnie na ulice.

Napastnik został złapany dzięki szeroko zakrojonej akcji policji oraz upowszechnieniu wizerunku poszukiwanego.

Afgańczyk mówił przed sądem, że ma nadzieję, iż „ktoś pomoże mu stać się na powrót dobrym człowiekiem”. Do Austrii przybył prosić o azyl ze względu na „problemy z talibami”. Do napadania kobiet zaś „skłonił go jakiś diabeł”.

Bandyta miał też przeżywać miłosne rozterki, bo zakochał się sześć miesięcy temu, ale kobieta mająca zostać w przyszłości jego żoną przebywa obecnie w Pakistanie. Widać proponowana przez jego kulturę forma radzenia sobie z takimi rozterkami nie przyjęła się w Austrii.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.