„Inteligentna maska przyszłości” hitem na Światowym Forum Ekonomicznym. W ramach „nowej normalności” będzie śledziła każdy oddech osoby, która ją nosi (WIDEO)

Od wtorku do dzisiejszego dnia trwa spotkanie Światowego Forum Ekonomicznego na temat globalnych technologii. Hitem okazała się „Inteligenta maska przyszłości”. Monitoruje każdy oddech człowieka oraz jest powiązana z wieloma innymi aspektami życia. Wiele osób zwraca uwagę, że to zapowiedź, iż nakazywanie zakładania masek będzie jeszcze długo forsowane przez demokratyczne rządy państw.

Światowi potentaci podczas Światowego Forum Ekonomicznego zachwycają się „inteligentną maską przyszłości”. Na profilu Forum na Twitterze umieszczono Tweet promujący produkt koncernu medycznego CirQ Technologies znajdującego się na terenie kontrolowanych przez komunistów Chin.

Maska daje noszącemu znać, kiedy trzeba ją umyć. Monitoruje też, czy człowiek nosi ją w „prawidłowy” sposób. W razie zgromadzenia się zbyt dużej ilości dwutlenku węgla, alarmuje noszącego telefonicznie. Tak samo przypomina, jeśli ktoś jej nie założy w miejscu publicznym. Uczestnicy Forum chwalili też to, że jest ona wielokrotnego użytku, co ma pomóc w trosce o klimat.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

W komentarzach internauci zwrócili uwagę na niebezpieczeństwa, które niesie ze sobą promocja takiego produktu. Przede wszystkich „elity” współczesnego świata po raz kolejny pokazują, że są nastawione na wieloletnie maskowanie ludzi. Inni też łączą fakt pochodzenia firmy z państwem, w którym stosowana jest „społeczna ocena” przez rząd. Łatwo wyobrazić sobie podobny system na podstawie tego, czy ktoś ulega nakazom rządów czy nie.

Ponadto zamontowany alarm dotyczący nagromadzenia się nadmiarów dwutlenku węgla potwierdza wcześniejsze ostrzeżenia pomijanych w wielkich mediach lekarzy, którzy ostrzegali przed szkodliwością takiej sytuacji dla zdrowia już wiele miesięcy wcześniej.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “„Inteligentna maska przyszłości” hitem na Światowym Forum Ekonomicznym. W ramach „nowej normalności” będzie śledziła każdy oddech osoby, która ją nosi (WIDEO)

  • Avatar
    8 kwietnia 2021 o 13:43
    Permalink

    Te rządy nie są demokratyczne, ja już wolę Łukaszenkę od takich demokratów jak Kaczyński, Morawiecki i Duda.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.