Internauci wygarniają rządowi. „Kodziarzy na rękach nosicie, a katolików pałujecie bez litości”

Czy do społeczeństwa zaczyna już docierać, że POPiS to jeden układ? Jeden z internautów ostro wygarnął szefowej MSWiA podwójne standardy, które stosują wobec bojówek wspierających PO a prawicowych aktywistów.

Po wczorajszych zdarzeniach w Białymstoku rządzący socjaliści mają niemałą zagwostkę, jak ubrać to wszystko w słowa wielkiego sukcesu. Nawet TVP Info czekało prawie dobę, by cokolwiek przebąknąć na ten temat.

Głos zabrała szefowa MSWiA, Elżbieta Witek. – Nie było i nie ma przyzwolenia na chuligańskie zachowania, godzące w prawa innych. Każda osoba, która dopuszcza się łamania prawa lub utrudnia policjantom wykonywanie zadań, musi liczyć się z konsekwencjami. Policja będzie zawsze stanowczo reagować na przejawy takich zachowań – przekonywała na Twitterze.

Rafał Wójcik wytknął wówczas kłamstwo minister i ukazał podwójne standardy, jakie obecna władza stosuje wobec kodziarzy a wobec prawicy czy obrońców życia i rodziny.

– Tak tak kodziarzy którzy stawiają się policji blokują legalne marsze i manifestacje dosłownie na rękach nosicie a Polaków patriotów katolików którzy sprzeciwiają się homo-propagandzie która profanuje świętości Katolickie i Narodowe pałuje bez litości – przypomniał Wójcik.

– Państwo prawa za kadencji PIS – wyśmiał internauta.

– LGBT robi co chce działacze LGBT są częstymi gośćmi w TVP propaganda LGBT jest w serialach TVP, roszczenia żydowskie są prowadzone tajne rozmowy i negocjacje co wyszło już na jaw.Zalew imigrantami Polski też PIS betonowi nie przeszkadza – dodał.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.