ISIS grozi kolejnymi zamachami w Paryżu

Tydzień po zamachach w Paryżu, w których zginęło 129 osób, ISIS opublikowało filmy, w których grożą nowymi zamachami. Na jednym z nich widać zniszczoną wieżę Eiffla, kadr z filmu „G.I. Joe: Czas Kobry”.

foto: Twitter.com/_DavidThomson
foto: Twitter.com/_DavidThomson

O nowych nagraniach w sieci poinformowała organizacja SITE (Search for International Terrorist Entities) Intelligence Group, która zajmuje się monitorowaniem komunikatów zamieszczanych przez terrorystów w Internecie.

Na pierwszym nagraniu widać sceny ataku na wieżę Eiffla i jej ruiny. Występujący w nim terroryści zapowiadają kolejną serię ataków na Francję i zapowiadają większe natężenie ataków niż 11 września 2001 roku. Groźby padają również w stronę prezydenta Francji. – Słowo do ciebie, Francois Hollande. […] Nawet ty nie jesteś bezpieczny w swoim kraju. […] Nie martw się. To stanie się znowu, bo ty tam jesteś. Będzie się działo tak długo, jak ty grozisz nam, zabijasz nasze rodziny. To spotka też ciebie – grozi jeden z terrorystów na nagraniu.

Drugi z filmików jest skierowany do islamistów. Narrator-terrorysta zachęca w nim do przeprowadzenia kolejnych ataków we Francji i zapowiada zwiększenie ilości zamachów. Jak widać, ISIS nie odpuszcza Zachodowi.

Mas/niezalezna.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.