ISIS wyraża radość z Brexitu i nawołuje do ataku na Berlin i Brukselę

Państwo Islamskie wezwało do ataków terrorystycznych w Europie. Ataki mają „sparaliżować” kontynent jako następstwo Brexitu. Terroryści zostali wezwani poprzez informację wysłaną za pomocą aplikacji Telegram do zaatakowania Berlina i Brukseli w konsekwencji historycznego głosowania.

Jeden z serwisów monitorujących zagrożenia terrorystyczne ujawnił „wyrazy radości” fanatycznych islamistów z powodu zamieszania w gospodarce i „załamania” Europy przez decyzję Wielkiej Brytanii.

W ubiegłym miesiącu David Cameron – który dziś rano ogłosił zamiar rezygnacji mającej nastąpić w październiku – zasugerował, że terroryści z ISIS będą „szczęśliwi” jeśli Brytyjczycy zagłosują w referendum za opuszczeniem UE.

Jak podaje Daily Mail, premier określił samozwańczego kalifa ISIS wraz z prezydentem Rosji „beneficjentami” wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Wcześniej w tym miesiącu Belgia została przeczesana pod kątem terrorystów. Oskarżono trzech mężczyzn o „usiłowanie zabójstwa” po przeszukaniach dziesiątek domów na wypadek zagrożenia terrorystycznego podczas Euro 2016.

Do przeszukiwanych obszarów wliczono też dzielnice Brukseli, w których dżihadyści zaplanowali ataki. Ci sami ludzie zorganizowali też ataki zbrojne oraz bombowe w Paryżu w listopadzie oraz zamachy samobójcze w Brukseli w marcu.

CWIK/Panstwochrzescijanskie.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.